R6'da nasıl oyun bilgisi geliştirilir?

Gizli bir dost

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de nasıl oyun bilgimi geliştirebilirim? Ve ne gibi operatörler önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu biraz daha yavaş oynamalısın, atak tarafında kesinlikle drone kullan. İlk sezon operatörlerini kullanabilirsin. Genelde onlar basit oluyor, silahları da çok fazla yormaz.

Defanstayken Caveira kullanmanı öneririm. Roaming yaparak tüm mapi öğreniyorsun. Atakta IQ oynayarak kameraların yerini öğrenirsin.

Haritadaki bölgelerin isimleri aşağıda yazıyor zaten, örneğin K1 mutfak. Ama oyunda hep yabancılar olduğu için yabancı info veriyorlar "white stairs" gibi. İngilizce infonun Türkçe karşılığını anlayamıyorsan oyun dilini ingilizce yapabilirsin. Oynadıkça öğreniliyor bu oyun. 150 levele gelmiştim Ubisoft oyunun tadını kaçırdığı için oyunu bıraktım.

Oyundaki operatörlerin oynanışlarını izle. Hangisi hoşuna giderse para biriktirip al. Daha sonra oynaya oynaya elin alışacak silah ayırt etmeden kill alabileceksin.

Kırmızı ile işaret attıklarım almanı önermediklerim.

r7rns3vky3o71.png

Yeni geleni bilmiyorum oynamadım ona ? bıraktım.

r7rns3vky3o71.png

IANA solo için mükemmel sayılır.

ReemBey izlemenizi tavsiye ederim.Bol bol maç atıp haritalara aşina olabilirsiniz.Ben saldırıda duruma göre Maverick,Finka,Iana,Twitch,Fuze kullanıyorum.Savunmada Mute,Lesion,Mira,Jager kullanıyorum.

Geri
Yukarı