R6s çöktüğü için 24 saat ban yedim

hasimsek

Hectopat
Yer
Trabzon
Merhaba. Normalde hiçbir sorun yokken az önce maça girmeye çalıştığımda oyun çöktü ve bu yüzden 24 saat ban yedim. Bunu kaldırmanın bir yolu yok mu? Ubisoft'a bilet açmak gibi. Gerçekten çok saçma bir durum. Vulkan'la girdiğimden çökmüş olabileceğini düşünüyorum ancak çoğunlukla Vulkan'la giriyordum zaten.

Merhaba. Normalde hiçbir sorun yokken az önce maça girmeye çalıştığımda oyun çöktü ve bu yüzden 24 saat ban yedim. Bunu kaldırmanın bir yolu yok mu? Ubisoft'a bilet açmak gibi. Gerçekten çok saçma bir durum. Vulkan'la girdiğimden çökmüş olabileceğini düşünüyorum ancak çoğunlukla Vulkan'la giriyordum zaten.

Ubisoft'a ticket atsanız bile yanıtlamaları 24 saati geçecektir. Bekleyin, en iyisi.

Mecbur bekleyeceksin. Ticket atsan bile umurlarında olmaz. Durduk yere oyundan düştüm tam 2 round bağlanamayıp ceza yedim. Şu oyun Ubisoft'un elinde heba oluyor.

İlk sefer olduğu zaman 1 saat gibi bir süre ceza veriyor. Size niye 24 saat vermiş anlamadım. Benim vulkan ile oyuna giren arkadaşımda da son zamanlarda sürekli oyun çöküyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı