Steam Yapmadığım şey için ban yedim

Saçma bir linke girmişsinizdir bulmuştur sizi hocam belli olmaz. Kapınıza biri gelip suç işlediniz şu kadar para verin dese verecek misiniz hemen evi nasıl buldu diye.

Yok hiçbir linke tiklamadim eminim.

Sanırsam bu kişiydi dc ile benle iletişime geçen.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230724_220228_Steam.jpg
    Screenshot_20230724_220228_Steam.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 199
Yok hiçbir linke tiklamadim eminim.

Tamam sen adama hesabının şifresini ver her şeyini ver. İşin sonu böyle olacak. Böyle ilerlersen hesabı şimdi vermezsen başka zaman verdirtirsin sen. Özetle adam sana hesabın bilgilerini bana ver çalayım diyor.

Tamam sen adama hesabının şifresini ver her şeyini ver. İşin sonu böyle olacak. Böyle ilerlersen hesabı şimdi vermezsen başka zaman verdirtirsin sen. Özetle adam sana hesabın bilgilerini bana ver çalayım diyor.

Hocam onu anladım da işte sinirden ne dediğimi aklımı zor kullanıyorum.

@M. Kaany adam senden para istiyorsa basacaksın direk engeli. Yazacaksın Steam desteğe ben bu elemanla konuştum topluluk banı yedim açar mısınız diye. Hiçbir Steam yetkilisi para istemez.

Hocam onu anladım da işte sinirden ne dediğimi aklımı zor kullanıyorum.

Hocam sanırım bot hesaplar üzerine kendisi de dahil sizi Steam profili üzerine şikayet etmiş sanırım. Bu yüzden topluluk banı yemişsiniz. Diğer konu ise arkadaşların dediği gibi kimse senden Discord üzerinden Steam para falan istemez hesap için ayrıca neden Steam çalışan birisi discordan iletişime geçmez ki. Google'dan Steam'in kendi sitesine gidin ve desteğe yazın bu arada temel bilgileriniz lazım yazman için.

Adamın seviyesi falan anormal değil mi sizce de? Bakın Steam'de çalışan birisi size neden Discord'dan iletişime geçsin?

Evet çok saçma geliyor bana. Hele Discord gibi bir yerde dolandırıcı kaynarken.

Tamamdır topluluğa da yazdim fikir verdiğiniz için çok teşekkürler son olarak bu ban benim ne yapmanı yasaklıyor. Ne yapamayacağım bu ban yüzünden.

Yeni konular

Geri
Yukarı