Steam Yapmadığım şey için ban yedim

Normal Steam desteğe yaz, hesabında neler olup bittiğini onlar biliyor.

Arkadaşlar dediğiniz doğru çıktı hesabıma girmiş nasıl anlamadım set68 diye biri hesabıma girmiş simdi steam guard a ise yaramıyor şifre degistircem olmuyor ne yapacam yav gidip bir şeye de bastığımı hatirlamiyom Gmaile de gelmedi biri girdi diye ya off.

Yok hiçbir linke tiklamadim eminim.

Sanırsam bu kişiydi dc ile benle iletişime geçen.
O olduğunu nereden biliyorsunuz?

Arkadaşlar dediğiniz doğru çıktı hesabıma girmiş nasıl anlamadım set68 diye biri hesabıma girmiş simdi steam guard a ise yaramıyor şifre degistircem olmuyor ne yapacam yav gidip bir şeye de bastığımı hatirlamiyom Gmaile de gelmedi biri girdi diye ya off.
Hocam mail ve diğer hesaplarınızın şifrelerini değiştirin. Steam için de desteğe yazın ve siz olduğunuzu kanıtlayın geri alırsınız hesabı. Kimseye para vermeyin steam destek harici kimseyi de dinlemeyin yardım ederiz biz diyenlerden.

Son düzenleme:
Botlarla hesabınızı raporlayıp banlatabiliyorlar bu doğru ancak bu banlar açılıyor. Steam destekle iletişime geçin. Profilinizi herkese açmayın ve sağda solda paylaşmayın. Mobil doğrulama kullanın.

"Eğer 10bin TL şu an bana da atmazsan bu konuyu yönetime şikayet ediyorum, bir sonraki girşinde anasayfada BAN BAN ÇİKİ ÇİKİ BAN BAN yazar!"

Abi bu tarz mevzulara nasıl düşülebiliyor, benim mantığıma uymuyor. Yani narkoz etkisinde filan mı bunlar yaşanıyor bayağı garip.

Geçmiş olsun diyelim.

Bu klasik bir dolandırma taktiğidir. Birisi size yanlışlıkla şikayet ettim diye yazar. Genelde bunu Discord'dan yaparlar. Sonra sizi * Steam yetkilisine *yönlendirirler. Onlarda sizden log in linki atar ve giriş yap der ve hesabı bu yöntem ile çalar asla inanmayın direk engel atın ama ben ilk defa para istiyenleri görüyorum. Bir de yürek yemiş gibi 10.000 TL istemiş 10kya daha iyi hesap yaparsın. Çok aptalca bir şey, muhtemelen çok mal insanlardır. Ayrıca siz muhtemelen topluluk banını başka bir şey yüzünden yemişsinizdir. Zaten Steam neden ban attığını veya nedenini size iletir e postanızı kontrol edin. İletmemislerse desteğe yazın ama Steam asla bu yol ile ban açmaz.

Desteğe yaz açarlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı