R6S kalkanlı operatör nasıl öldürülür?

• Konuyu başlatan Nemai
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 971

Nemai

Hectopat
Daha fazla  
R6S aldım ve oynuyordum. Bir maça girdim karşıdaki adam kalkanlı bir operatör almış kalkanla üstümüze rushlayıp öldürüyor. Kimse ne yapacağını bilmediği için bir şey de yapamıyoruz. Nasıl öldüreceğiz biz bu adamı?

Eğer siz savunma tarafındaysanız ve karşınıza kalkanlı bir operatör geldiyse Smoke operatörünü alabilir ya da elinde C4 olan operatörleri alabilirsiniz. Eğer siz saldıran tarafındaysanız ve karşınıza savunmada olan kalkanla bir operatör geldiyse de onu öldürebilme ihtimaliniz bayağı düşük.

Eğer siz savunma tarafındaysanız ve karşınıza kalkanlı bir operatör geldiyse Smoke operatörünü alabilir ya da elinde C4 olan operatörleri alabilirsiniz. Eğer siz saldıran tarafındaysanız ve karşınıza savunmada olan kalkanla bir operatör geldiyse de onu öldürebilme ihtimaliniz bayağı düşük.
Saldıran taraftaki kalkanlı ancak bende sadece bir tane operatör var. Kutulardan vesaire C4 düşürüp takabiliyor muyum karakterime?

Hocam en iyi ilaç C4. karşınıza blizt geldiyse kolay, montagne geldiyse bir C4'lük işi var ama Clash geldiyse vay halinize. Ayrıca smoke da işe yarıyor.

Saldıran taraftaki kalkanlı ancak bende sadece bir tane operatör var. Kutulardan vesaire C4 düşürüp takabiliyor muyum karakterime?
Hayır öyle bir şey yapamazsınız ama zaten takımınızda ki geri kalan 4 kişide elinde C4 olan bir operatör vardır illaki.

R6S aldım ve oynuyordum. Bir maça girdim karşıdaki adam kalkanlı bir operatör almış kalkanla üstümüze rushlayıp öldürüyor. Kimse ne yapacağını bilmediği için bir şey de yapamıyoruz. Nasıl öldüreceğiz biz bu ada mı?

Clash ctsi yakından vurarak sonrasında ayaklarına odaklanın.(Nomad ile kolayca ölür)

Clash turtle mekaniğini kullanıyorsa sadece dönmesini bekleyin ve ateş edin.

Blitz koşarken ayaklarına, eğilirken kafasına vurabilirsiniz.(Warden çok kolay ctler)

Montagne durumunda Ela mayını veya duvar arkasından wallbang atabilirsiniz.(Kolay ctsi yok)

Tam gelirrken bıç at ya da omuzlarına ya da bacaklarına vur.
Clash ctsi yakından vurarak sonrasında ayaklarına odaklanın.(nomad ile kolayca ölür)

Clash turtle mekaniğini kullanıyorsa sadece dönmesini bekleyin ve ateş edin.

Blitz koşarken ayaklarına, eğilirken kafasına vurabilirsiniz.(warden çok kolay ctler)

Montagne durumunda ela mayını veya duvar arkasından wallbang atabilirsiniz.(kolay ctsi yok)

Kalkanlının etrafında kimse olmadığına emin olduktan sonra üstüne koşup yakından vurucaksın kalkan ayak kısmından açılıyor. C4 atmaktan daha etkili bence. Bildiğim kadarıyla C4 tek atmıyor kalkana.

Omuzlardan vurma seçeneğini neden kimse yapmıyor?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı