R6S önerdiğiniz equalizer ayarları

İşletim sistemi
Windows 10

Xesh

Hectopat
İyi günler R6S için güzel ses kasabilecsğim equalizer ayarları önerebilecek var mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus TUF H7 kulaklık kullanıyorum Armoury Crate uygulaması içinde hazır profiller var ayak seslerine göre keskinleştiriyor biraz sesi ama oyunun genel olarak birnses problemi var. Bazen bir merdivenin orta katinda olduğumda aşağı sağ taraftan koşa koşa gelen adamı yukarıdan geliyormuş gibi duyuyorum. Bazen hiç ses bile duymuyorum düşman yanımda beliriyor.

Ayak sesleri 6k civarında. Patlama sesleri bass olduğu için onları kısın. 5k-7k Hz arasını yükseltin.
Asus TUF H7 kulaklık kullanıyorum Armoury Crate uygulaması içinde hazır profiller var ayak seslerine göre keskinleştiriyor biraz sesi ama oyunun genel olarak birnses problemi var. Bazen bir merdivenin orta katinda olduğumda aşağı sağ taraftan koşa koşa gelen adamı yukarıdan geliyormuş gibi duyuyorum. Bazen hiç ses bile duymuyorum düşman yanımda beliriyor.

Hocam onun sebebi bu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun ses sistemi saçma biraz.

ASUS TUF H7 kulaklık kullanıyorum armoury crate uygulaması içinde hazır profiller var ayak seslerine göre keskinleştiriyor biraz sesi ama oyunun genel olarak birnses problemi var. Bazen bir merdivenin orta katinda olduğumda aşağı sağ taraftan koşa koşa gelen adamı yukarıdan geliyormuş gibi duyuyorum. Bazen hiç ses bile duymuyorum düşman yanımda beliriyor.

Kulaklığı önerir misin yoksa Arctis3 mü almalıyım?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı