R6S'de gümüşten yukarı çıkılmıyor

Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--Ryzen 5 1600 (AF) | Gigabyte B450M S2H | Msi Armor RX 570 OC Edition | 2xCorsair Vengance 8 GB 3000 Mhz | 480 GB Adata SSD | 1TB Toshiba HDD | 2xArctic P12 PST | Corsair 550 W Carbide SPEC-DELTA RGB.

--LG 22MK400H 21.5" 1ms 75Hz | Razer Blackshark V2 X | Gamepower OGRE Red Switch | HyperX Pulsefire Haste | SteelSeries Qck+ Large
Meslek
İşletme Mühendisi
İlk 10 maçta 6 Win 4 Lose adlım gümüş 1'e attı. Sonra Gümüş 5'e kadar bile düştüğüm oldu. Gümüşten çıkamıyorum. Ne kadar elimden geleni yapsam da 5V1 kaldığım raundlarda elimden bir şey gelmiyor. Sürekli AFK'lar, rage quitler, friendly firelar ve birçok mantık dışı oyunayış tarzları örneğin her yeri reinforcelamak, Castle ile her kapıyı kapatmak. Bu yüzden gümüşten kendimi yırtmak için premade arıyorum. Ya da SoloQ oynayabileceğim operatörlere yönelmek istiyorum. Takım oyunu 0 çünkü.

Ortalama 100 ranked maçta 1.9 KD oranına sahibim, aynı şekilde Silver'da dolanıyorum. SoloQ olarak Gold'a yükselmek çok zor. En azından takımında senin gibi oynayan bir kişi daha gerekli.

Bir arkadaş grubu veya birkaç kişi bulmazsanız bronza kadar yolunuz var. Arkadaş grubu veya birkaç kişi bulursanız rank atlayabilirsiniz. Sizin gibi solo takılıyordum ardından arkadaş grubu bularak Plat'a kadar çıktım.

3 günde Gold 1'e çıktım. Hem 4 pre hem soloQ olarak. Genelde soloQ benim için daha rahat. Ayrıca clutch atamadığın sürece rank yükselmek çok zor çünkü asıl kazanman gereken roundlar tek kaldığın roundlardır.

SoloQ'de Sledge, Zofia, Ash, Ace öneririm.

Ortalama 100 ranked maçta 1.9 KD oranına sahibim, aynı şekilde Silver'da dolanıyorum. SoloQ olarak Gold'a yükselmek çok zor. En azından takımında senin gibi oynayan bir kişi daha gerekli.
Takım bulmakta sıkıntı çekiyorum bir cok discord grubuna girdim. Düzgün oynayan bulamadım.
3 günde Gold 1'e çıktım. Hem 4 pre hem soloQ olarak. Genelde soloQ benim için daha rahat. Ayrıca clutch atamadığın sürece rank yükselmek çok zor çünkü asıl kazanman gereken roundlar tek kaldığın roundlardır.

SoloQ'de Sledge, Zofia, Ash, Ace öneririm.
Söylediğin operatörlerin hepsine hakimim ve en çok oynadıklarımın içinde. Alibi, Melusi, Wamai, Finka bu aralar çok oynuyorum. Evet clutch hakkında sana katılıyorum. 5v1 kaldığım raundlarda genelde 4 kill alıp ölüyorum. Bazen öyle raundlarla başa baş kalıyorum ki cidden elimden bir şey gelmiyor. Bu yüzden soloq'da zaten yeterince iyi olduğumu düşünüyorum buna ek takım arıyorum. En azından plat'a kadar çıkabilecek.

ek olarak profilim bu şekilde. Top operators öyle değil derecesizde çok oynadığım için onları öyle kalmış muhtemelen.

Geri
Yukarı