R7 240 1 GB alınır mı?

Kanka 250'yi boşa harcamış olursun 350 daha biriktirsen GT430 2 GB satıyorlar Letgo'da acil falan denk düşürürsün alırsın.

170 liraya NVIDIA 9400 GT alan ben üzgün.

Çözemiyorum, Ethernet girişim USB dönüştürücü ile bağlı. Sürekli koptuğu icin yapıştırıcı döktüm. Dönüştürücü çalışıyor ve tüm USB'ler sağlam ancak yine de bağlanmıyor.

Telefondan USB kablo ile PC'ye internet verebilirsiniz hocam.

170 liraya NVIDIA 9400 GT alan ben üzgün.

Telefondan USB kablo ile PC'ye internet verebilirsiniz hocam.
Bi bakayım USB olayına eyvallah hocam.

Kanka 250'yi boşa harcamış olursun 350 daha biriktirsen GT430 2 GB satıyorlar Letgo'da acil falan denk düşürürsün alırsın.
350 daha mı? Mantıksız dediğiniz hocam 250 zor bulurken 350 daha nereden bulayım?

1656437823224.png

Emektara USB yolu ile bağlandım, internet çok az. Bunu yazıp driver kurup hemen NFS oynayacağım :)

Son düzenleme:
HD3450'den geçtiğim için PC'ye evrim değil devrim olacak. Haliyle darboğaz olacak. Bir ilan gördüm almayı düşünüyorum. Full PC arkadaş 180 TL yazmış. HD 2600 PRO, E7200 ve DDR3 anakart var.

Vatana millete hayırlı uğurlu olsun 😍😍😍
IMG_20220628_211614.jpg

Son düzenleme:
Most Wanted'i silmişim :D Şimdi Ryzen PC'den USB'ye atacağım ve test edeceğim. Dönüştürücü çalışıyor ancak kasada çalışmadı. Acaba sürücü mü kuracağım? Kasa Win 7 bu arada, döüştürücü bu;
1656442754175.png

Görsel alıntıdır :D

Most Wanted'i silmişim :D Şimdi Ryzen PC'den USB'ye atacağım ve test edeceğim. Dönüştürücü çalışıyor ancak kasada çalışmadı. Acaba sürücü mü kuracağım? Kasa Windows 7 bu arada, döüştürücü bu;
Eki Görüntüle 1434771

Görsel alıntıdır :D

Onun sürücüsü olduğunu sanmıyorum. Ek olarak eğer telefonunuz da destekliyorsa kablo aktarımı ile internet paylaşabiliyorsunuz.

Onun sürücüsü olduğunu sanmıyorum. Ek olarak eğer telefonunuz da destekliyorsa kablo aktarımı ile internet paylaşabiliyorsunuz.
3GB net var hocam, paket bitmesine 20 gün kalmış. Büyük risk :D Ben yine de bir sürücü atayım. Diğerleri RJ45 sürücüsü istiyordu.

Test amaçlı ne indireyim hocam?
@Yiğitt35

Geri
Yukarı