R7 240 1 GB alınır mı?

Pazarlık yapmasanız bile iyi fiyat hocam :) LGA775'e göre önü daha açık bir sistem olmuş olur.
420 liram var, işlemci nerden bulacağım ki?
400 diyor anakarta teklif sunsam mı sizce? Valorant Battlepass falan alacaktım daha :) Parada lazım olabilir her an bilemiyorum ne yapsam.

Hocam o zaman arkadaşınız ise söyleyin "Ben şimdilik sana 420TL vereyim, sen bana o üçlüyü ver :)" Tabii önce bütün hepsi için anlaşmalısınız :)

Hocam o zaman arkadaşınız ise söyleyin "Ben şimdilik sana 420TL vereyim, sen bana o üçlüyü ver :)" Tabii önce bütün hepsi için anlaşmalısınız :)
Hepsini vermek istemiyorum aslında hocam, çalışacak iş bulamadım. Sonraya mı kalsa yükseltme acaba?

Siz bilirsiniz hocam, güzel parçalar yani fiyatlarına göre.

Hocam en son açtığım konuya gelip @erengore hocamızı etiketleyebilir misiniz? Sanırım konunun başında attığım etiketler gitmiyor mu nedir anlamadım.

Siz bilirsiniz hocam, güzel parçalar yani fiyatlarına göre.

Hocam en son açtığım konuya gelip @erengore hocamızı etiketleyebilir misiniz? Sanırım konunun başında attığım etiketler gitmiyor mu nedir anlamadım.

Hangisiydi göremedim hocam.

G4560 overclock yok maalesef, çocuk piyasadan uzak biraz. Ucuzdan almaya çalışacağım :)
1151 pin anakart ama neydi bilmiyorum.
4GB DDR3 muhtemelen
G4560 olması lazım işlemcinin, çocuk evde değil halen.
Bir de biricik R7 240'ım :)
Q6600 falan düşünürken güzel düzelttim gibi.

Pegatron H61
Pentium işlemci
4GB RAM

Alırsam i3 3220 falan takabilirim. Anakarta 400 istedi ama 300'e düşürtebilirim. Nasıl sizce? RAM ile 360'a falan alabilirim. İşlemci dandik.

@Yiğitt35
Overclock demek masraf demek, kriter olmasın senin için.

Geri
Yukarı