R7 240 bilgisayar kendi kendine kapanıyor

erdincceper

Hectopat
Merhabalar öncelikle sorunum şu şekilde R7 240 4 GB ekran kartı aldım sisteme taktım bilgisayar açılıyor herhangi bir sıkıntı yok internette dolaşınca falan 10 dakika sonra kapanıyor oyuna girince ise aniden kapanıyor ekran kartını başka kasada test ettim bir sıkıntı yok çalışıyor kapanma olmuyor benim kasada PSU değiştirdim yine kapanıyor yeni RAM aldım yine kapanıyor sorunu R7 240 almadan önce farklı bir ekran kartı vardı 1 GB'lık düşük bir şey onda kapanma olmuyor sistem çalışıyor sorun nedir acaba?

Sıcaklık değerleri.
İşlemci 50-60
Ekran kartı 40-50

Merhabalar öncelikle sorunum şu şekilde R7 240 4 GB ekran kartı aldım sisteme taktım bilgisayar açılıyor herhangi bir sıkıntı yok internette dolaşınca falan 10 dakika sonra kapanıyor oyuna girince ise aniden kapanıyor ekran kartını başka kasada test ettim bir sıkıntı yok çalışıyor kapanma olmuyor benim kasada PSU değiştirdim yine kapanıyor yeni RAM aldım yine kapanıyor sorunu R7 240 almadan önce farklı bir ekran kartı vardı 1 GB'lık düşük bir şey onda kapanma olmuyor sistem çalışıyor sorun nedir acaba?

Sıcaklık değerleri.
İşlemci 50-60
Ekran kartı 40-50

Güç kaynağınız kaç Watt? 12v kanalından kaç amper veriyor?

Güç kaynağınız kaç Watt? 12v kanalından kaç amper veriyor?
Şu an sistemde olan 400 Watt güç kaynağı var 12v 17 amper veriyor diğer bilgisayarımdaki 750 Watt ile de denedim sorun aynı.
Hocam güç kaynağı besleyemiyor olabilir.
Ama farklı güç kaynağı ile de denedim sistemde kullandığım 400 Watt diğer kasamda 750 Watt onu taktım yine aynı.

Geri
Yukarı