Çözüldü R7 240 Ekran Kartı Mount and Blade II Bannerlord'u açar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Chat12

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese, sistemim şu şekilde; i7 4790 3.6 GHz, 16 GB RAM ve R7 240 Ekran Kartı. Oyunu satın aldım fakat sistem gereksinimleri değişmiş, fark edemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba herkese, sistemim şu şekilde; i7 4790 3.6 GHz, 16 GB RAM ve R7 240 ekran kartı. Oyunu satın aldım fakat sistem gereksinimleri değişmiş, fark edemedim.

Full Low 1080P'de 25-28 FPS arası oynarsın. Çözünürlük düşürürsen 30-40 FPS arası oynatır.
Merhaba herkese, sistemim şu şekilde; i7 4790 3.6 GHz, 16 GB RAM ve R7 240 ekran kartı. Oyunu satın aldım fakat sistem gereksinimleri değişmiş, fark edemedim.

Full Low 1080P'de 25-28 FPS arası oynarsın. Çözünürlük düşürürsen 30-40 FPS arası oynatır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Minimum gereksinimleri karşılamıyor, açsa bile FPS değeri düşük olacaktır. Güç kaynağın yeterliyse ekran kartı yükseltmesi yapmanı tavsiye ederim, işlemcin güçlü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı