Alıcı R7 240 Ekran Kartı

@Critness Eğer işlemcini değiştirmeyi düşünmüyorsan o işlemci ile oynayacağın oyunlar zaten belli. Bu yüzden dert etme ucuz olanı al.

@Critness Eğer işlemcini değiştirmeyi düşünmüyorsan o işlemci ile oynayacağın oyunlar zaten belli. Bu yüzden dert etme ucuz olanı al.
İşlemciyi değiştireceğim. İntel Xeon E5450 alacağım sonra da 6 GB RAM yapacağım 64 bit yapıp keyfime bakacağım.

Konu güncel aramaya devam ediyorum.

Güncel hala arıyorum...

@Risetech kardeş eğer satıyorsan kargo ile gönderebilirsin kargo parası benden çıkar ne kadar dersin ?

Konu güncel aramaya devam ediyorum...

Hala arıyorum bütçe 120 TL kargo parası satıcı karşılayacak.

Hâlâ ısrar ediyorum o kartı alacağınızda GTX 460 alın ya da HD 4870 gibi bir şey alın R7 240'a para verilmez.

HD 4870 daha hızlıdır. Eski kartları hafife alma.
Is an R7 240 1GB GDDR5 better than an HD 4870 2GB GDDR5 for gaming? - [Solved] - Graphics Cards
Dostum biraz para biriktir ve daha iyi bir kart al. R7 240'a kalma :)
ASUS GEFORCE 9800 GTX+
Edit: Elimden geldiğince senin için gördüğüm kartları günyüzüne çıkartıyorum.
HD 4850 1GB
Eski ama iyi kartların R7 240 gibi yeni ama kötü kartlardan iyi olduğu ile ilgili bir video.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTX 465 en hızlısı. Bunları aldığın zaman yeni bir güç kaynağı alman gerekiyor bunu unutma.
100-180 arasında bulabilirsin.

Ayrıca 550 Ti, 460'dan nasıl daha kötü ?

İyi bir 450W yeterli gelir. Sistemin geri kalanı neydi?
İşlemci: Pentium E5300 Anakart: Asus P5QPL-AM RAM: Kingston 2 GB DDR2 800 MHZ Ekran kartı: İntel G41 Express Chipset Güç kaynağı: Everest ATX-300

Yeni konular

Geri
Yukarı