R7 240 Ekran Kartına Nasıl OC Yapılır?

Tamamdır hocam giriyorum GTA 5'e bir de önceki bilgisayarımda HD5450 vardı ilk defa giriyorum bu işe sizide tuttum kusura bakmayın :D
Hocam bu ayarlarda 35-50 arası dolaştı bir de ben bu ayarları normale çekerim antisoptoric filtreleme dışında 60-70 alırım teşekkürler hocam sağ olun @Jotariel

Eki Görüntüle 865253

Eki Görüntüle 865254

Eki Görüntüle 865255
İsterseniz GPU Ayarını 850 MHz yapıp Güç ayarına bir +%5 daha verip %10 değerine getirip test edin sıcaklıklar anormal değerlere çıkarsa şu an kullandığınız ayarlara dönüş yapabilirsiniz.

İsterseniz GPU ayarını 850 MHz yapıp güç ayarına bir +%5 daha verip %10 değerine getirip test edin sıcaklıklar anormal değerlere çıkarsa şu an kullandığınız ayarlara dönüş yapabilirsiniz.

Olabilir hocam deneyeyim.

oc2.PNG

Hocam bu GTA 5'in ayarları burayı da dediğiniz gibi yaptım sorun olmaz değil mi?
Az önce yaptığım global ayarlardı.

İsterseniz GPU ayarını 850 MHz yapıp güç ayarına bir +%5 daha verip %10 değerine getirip test edin sıcaklıklar anormal değerlere çıkarsa şu an kullandığınız ayarlara dönüş yapabilirsiniz.
Hocam çok teşekkürler yaptım 38FPS'e düşen yerde 42FPS'e düşüyor sağ olun :D @Jotariel

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı