R7 240 ekrana görüntü gelmiyor

RX570 kullanıyorum tamamen aynı sorun bende vardı ekran kartını yerinden söktüm güç pinini çıkartın güç pinini tekrar takın ve ekran kartını anakarta oturtun bir de öyle çalıştırmayı deneyin aynı sorun bende oldu ben bu işlemi yaptım görüntü geliyor.

Çok uğraştım, hepsini denedim, güç pini dediğiniz biossa onu da cikartip taktim. Sorun cozulmedi.
Hocam o fiyata R7 240 almanızı önermem aynı kartın ikinci el tertemizini 130 TL'ye almıştım, geçen ay da GTX 750 Ti aldım ikinci el 300TL'ye. R7 240'a 300TL vermek yerine GTX 750 Ti'ın ikinci eline 300TL vermek çok daha mantıklı. 3 kat daha fazla performans alırsınız.

İnternetten 2. el sipariş nereden verebilirim bilginiz varsa söyleyin ona bakayım.2.ele pek güvenemiyorum ben.
RX570 kullanıyorum tamamen aynı sorun bende vardı ekran kartını yerinden söktüm güç pinini çıkartın güç pinini tekrar takın ve ekran kartını anakarta oturtun bir de öyle çalıştırmayı deneyin aynı sorun bende oldu ben bu işlemi yaptım görüntü geliyor.

Yeni alacağım aynısından eğer yine aynı sorun çıkarsa denerim.
287 TL'ye R7 240'dan daha iyi ekran kartları alabilirsiniz, GET ilanlarını incelemeniz yeterli, size yardımcı olabilirim.

Bende öyle düşünüyorum ama uyum sorunu olur mu diye düşünüyorum. Slot PCI Express 2.0 GDDR3.

Son düzenleme:
Çok uğraştım, hepsini denedim, güç pini dediğiniz biossa onu da cikartip taktim. Sorun cozulmedi.

İnternetten 2. el sipariş nereden verebilirim bilginiz varsa söyleyin ona bakayım.2.ele pek güvenemiyorum ben.

Yeni alacağım aynısından eğer yine aynı sorun çıkarsa denerim.

Bende öyle düşünüyorum ama uyum sorunu olur mu diye düşünüyorum. Slot PCI Express 2.0 GDDR3.
Hocam 2.el internette aliexpress dışında bir yer satıyor mu bilmiyorum ama tavsiyem aliexpress den kesinlikle almayın, letgo ya da sahibindenden bakarak alabilirsiniz, ama mutlaka çalıştığına emin olun

Hocam 2.el internette Aliexpress dışında bir yer satıyor mu bilmiyorum ama tavsiyem Aliexpress'den kesinlikle almayın, Letgo ya da sahibindenden bakarak alabilirsiniz, ama mutlaka çalıştığına emin olun.

Az önce baktım gerçekten uygun fiyatlı ekran kartları var. Teşekkürler.
Hocam o fiyata R7 240 almanızı önermem aynı kartın ikinci el tertemizini 130 TL'ye almıştım, geçen ay da GTX 750 Ti aldım ikinci el 300TL'ye. R7 240'a 300TL vermek yerine GTX 750 Ti'ın ikinci eline 300TL vermek çok daha mantıklı. 3 kat daha fazla performans alırsınız.

Peki benim PCI'e 2.0, DDR3 anakartımda bu tip ekran kartları çalışır mı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı