R7 240 ETS 2 kasma sorunu

ahmet412

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. ETS 2'de düşük ayarlarda bile kasma sorunu yaşıyorum. Sistem özelliklerim şunlardır:
  • Intel İ3 2.27ghz işlemci
  • 4 GB RAM
  • AMD Radeon R7 240 2 GB ekran kartı
Nasıl düzeltebilirim bu sorunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Videoyu izledinizmi video ekimde atılmış ben burda size 3 sene önceki grafikte olan videoları atmıyorum eğer izlemek istiyorsanız linki özelliklede atılış tarihine bakın.
Senin attığın videoyu izledim ve gördüysen kendi videonda GPU kullanımı %99’un altına düşmüyor. Zaten yapacak ne kaldı ki öneri ? BİOS güncelledin, önceki sürücüleri de denedin olmuyorsa başka bir çözüm gelmiyor.
@Recep Baltaş şu konuya bir el atın.

Senin attığın videoyu izledim ve gördüysen kendi videonda GPU kullanımı %99’un altına düşmüyor. Zaten yapacak ne kaldı ki öneri ? BİOS güncelledin, önceki sürücüleri de denedin olmuyorsa başka bir çözüm gelmiyor.
@Recep Baltaş şu konuya bir el atın.
Sende haklısın yapacak bişi kalmadı sanki ama bi bu sorun bendemi var herkes rahat oynarken ben neden bu fps leri alıyorum?Çünkü artık iyice sıkmaya başladı ve ayrıca daha garantisi dolmamış ekran kartını neden değiştiriyimki?

Beyler bi video izledim msconfig de gelişmiş önyükleme seçeneklerinde işlemci sayısını en sona çıkardı bende şuan 1 onu 4 yapsam pc de sorun olurmu yada fps artışı olur mu? buda video linki 8. dakikaya bakın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu konu çok uzadı Moderatör gelsin kapatsın yeter artık.

İ3 6100 6. Nesil İşlemcileri var gayet normal. Sizin ram'iniz 4GB onların ki ise 8GB ram 4GB etsden ne bekliyorsunuz.
Bak güzel arkadaşım anlamıyorsun oyuna güncelleme geliyor her güncellemede grafikler güzelleşiyor o zamanki low grafikler şimdi ortaya eşit kasması normal. 4GB ram olduğu için zaten oynayamazsın. ETS2 ağır bir oyun.

Sayın @Recep Baltaş abi bir gelip bakarmısın. Çok uzadı bu konu kaç aydır. Arkadaşa söylüyoruz anlamakla ısrar ediyor.

Bu konu çok uzadı Moderatör gelsin kapatsın yeter artık.

Bak güzel arkadaşım anlamıyorsun oyuna güncelleme geliyor her güncellemede grafikler güzelleşiyor o zamanki low grafikler şimdi ortaya eşit kasması normal. 4GB ram olduğu için zaten oynayamazsın. ETS2 ağır bir oyun.

Sayın @Recep Baltaş abi bir gelip bakarmısın. Çok uzadı bu konu kaç aydır. Arkadaşa söylüyoruz anlamakla ısrar ediyor.
Tamam son soracağım şu bi boş slot daha var 4gb ram daha ekletsem fayadsı olur mu?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı