R7 240 Fanları Dönüyor Fakat Ekrana Görüntü Gelmiyor

Eren5357

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bilgisayarıma görüntü gelmiyor. Ekran kartı fanı dönüyor. İşlemci fanı, kasa fanı dönüyor.

Ama görüntü gelmiyor. Ekran kartının içini açtım kalbine kadar macun bitmiş minnacık var 4 yıl oldu, yeni ekran kartı aldım:
R7 240 Sapphire 2G 11 yıllık kasanın ekran kartını takmıştım 3 hafta önce açtığımda kasadan çok ses geldi yeni ekran kartını takarsam olur mu?

Ve R7 240'ın fanı küçük 35W harcıyor CS:GO oynicam ısınır mı çok?

PCI-E güç girişi desteklemiyor R7 240 takmasam sıkıntı olurmu giriş yeri yok powersan kablosu geliyor ama sıkıntı yaratır mı?

Ekran kartı bozuk dedim anakarttan da kaynaklanıyor olabilir onbord deniyim mi ekran kartı takıp çalıştırıyım mı? Sırayla cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce onboard dene görüntü gelirse anakartta problem yoktur, yeni ekran kartini kasaya yerleştirip sabitle güç girisi yoksa kendisi anakarttan alacağı güç ile çalışır görüntü gelirse driverları kurup oyunu çalıştır aşırı bir ısınma olacağını hiç zannetmiorum. İyi günler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı