R7 240 FPS değerleri normal mi?

Burhanmiracım

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben 2 hafta önce Vatan Bilgisayar'a ekran kartım yandığı için ekran kartı almaya gittim. Oradaki görevli 256 mb ekran kartını çıkartıp 2 GB MSI AMD R7 240 DDR3 ekran kartı taktı ve şu an çalışıyor dedi.

Sistem özelliklerim:
  • Intel Pentium E5400 2.70 GHz 2 çekirdek 2 mb L2 Önbellek
  • 2 GB DDR2 RAM 800 MHz
  • 250 wat güç kaynağı
  • Anakartımı bilmiyorum
Windows Vista kullandığım içim AMD'nin sitesinden 2013 güncellemelerini indirebildim (sonraki sürümler Win 7 ve üstü olduğu için).

Şimdi benim sorum bu:
VGA çıkışlı monitörden 1366x768'de olabilecek en düşük ayarlarda League of Legends:
  • Ortalama: 55
  • Minimum: 30
  • Maksimum: 75 FPS
Ekran kartı ayarım optimal performansa ayarlı (16 bit renk). Oyun sonunda ekran kartı sıcaklığım 28 C'lerde. Bu değerler normal mi? Normal değilse FPS'imi nasıl arttrabilirim?

Not: Bilgisayarı 2009'da almıştım 2014-2018 arası hiç kullanmadım. Biliyorum bu sistem ve konularla pek karşılaşmıyorsunuz, yardımcı olamazsanız bile herkese şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
RAM artırman gerek, işletim sistemini de Windows 7 yap en azından. Normal değil, ekran kartı çalışmıyor bile. İşlemci darboğazı da olası ama.
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı