R7 240 hangi oyunları oynatır?

Ben çok beğenmiştim ama.

Ben çok beğenmiştim ama.

Ben çok beğenmiştim ama.

Hocam nesini beğendin yapma etme çöp sistem senin bütçen 3000 değil mi parça parça alma şansın var mı?

Hocam asla almayın. Az sabredin öyle biriktirip alın. Paranız israf olacaktır sonra konu açarsınız burada i5 8 GB R7 240 Valorant 30FPS falan diye. O bilgisayarlar tamamen 10 20 senelik ve ikinci el alınmış parçalarla toplanılıp satıldığına adım gibi eminim. Kısaca çöp. 500-600TL daha biriktirin adam gibi Ryzen 3 2200G'li APU satın alın. En kötü 2500TL'ye ikinci el Sahibinden'de satılan 750 Ti'li sistemlere bakın veya RX550'li i5 4.nesil tarzı.

Hocam asla almayın. Az sabredin öyle biriktirip alın. Paranız israf olacaktır sonra konu açarsınız burada i5 8GB R7 240 Valorant 30fps falan diye. O bilgisayarlar tamamen 10 20 senelik ve ikinci el alınmış parçalarla toplanılıp satıldığına adım gibi eminim. Kısaca çöp.
bana önerebileceğin kasa var mı

16 GB RAM i5 3.nesil GeForce GTX 750 oyun performans videoların baktım ve beğendim parça parça toplama şansımda yok napcağımı bilmiyorum

Almak istiyorsan al ama sonra i5 işlemcim var oyunlar kasıyor, 4 GB ekran kartım var oyunlar kasıyor, 16 GB RAM var oyunlar kasıyor gibi konular açıcaksın. Güç kaynağı tamamen çöp, patlama riski var.

Almak istiyorsan al ama sonra i5 işlemcim var oyunlar kasıyor, 4 GB ekran kartım var oyunlar kasıyor, 16 GB RAM var oyunlar kasıyor gibi konular açıcaksın. Güç kaynağı tamamen çöp, patlama riski var.
bana önerebileceğin kasa varsa link atar mısın çok eski bir bilgisayarım var idare ediyorum bi an önce bişey almak istiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı