R7 240 hangi oyunları oynatır?

Bana önerebileceğin kasa var mı?

GameGaraj Pollux 3 APU isimliydi sanırsam. R3 2200G, 8 GB bu sistem sizinkinden kat kat daha fazla FPS verecektir. Ayrıca eğer bütçeniz 3200TL olursa 8x2 GB R3 2200G Sinerji.gen'de satılan hazır sistemi öneriyorum. Bu sistemler sizin almak istediğiniz "ışıklı mışıklı i5 Gaming PC 8 GB RAM Pro FPS canavarı (!)" sistem 15 seneyi bile geçmiş olabilir parçaları çok eski. Paranız çöp olacaktır.

Eğer şu an 400TL'den kısarsan ileride çok pişman olacaksın.
Paranı 400TL daha biriktir o sistemi al.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hmm çok teşekkür ederim öyle yapıcam akrabalarımdan isticem windows kurulu olarak geliyor değil mi ben pek bilmiyorum
CS:GO'da ortalama 110-120, Valorant da 90-100, FH4 de Low da 45 sabit, MC de 180-190 ve GTA 5 medium da ortalama 45
yani bunu almamı öneriyorsunuz değil mi

Hmm çok teşekkür ederim öyle yapacağım akrabalarımdan isticem Windows kurulu olarak geliyor değil mi ben pek bilmiyorum.

Yani bunu almamı öneriyorsunuz değil mi?

Hocam hadi diyelim Windows kurulu olarak gelmedi. O zaman bir bilgisayarcı'ya gidip veya çevrenden bilen bir kişiye götürmen iyi olacaktır. En baba bilgisayarcı'dan 70TL falan ödersiniz. 70TL verilmez asla, 30-50TL arası yapan illaki yer olacaktır. Gezin görün adamlar önünüzde yapsın ki sistemden bir şeyler çalma tarzı olaylar olmasın.

Windows'u kendiniz kurarsınız o sorun değil.
gerçekten teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz hepiniz az kalsın alıcaktım o bilgisayarı şimdi attığın o bilgisayarı alıcam gerekirse mesai yapıcam tekrardan teşekkür ederim
Hocam hadi diyelim Windows kurulu olarak gelmedi. O zaman bir bilgisayarcı'ya gidip veya çevrenden bilen bir kişiye götürmen iyi olacaktır. En baba bilgisayarcı'dan 70TL falan ödersiniz. 70TL verilmez asla, 30-50TL arası yapan illaki yer olacaktır. Gezin görün adamlar önünüzde yapsın ki sistemden bir şeyler çalma tarzı olaylar olmasın.
gerçekten teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz hepiniz az kalsın alıcaktım o bilgisayarı şimdi attığın o bilgisayarı alıcam gerekirse mesai yapıcam tekrardan teşekkür ederim
FreeDOS gelecek. Bilgisayarcıya götürün 30dk da 50TL'ye kurar.
Windows'u kendiniz kurarsınız o sorun değil.
ya bi sorum daha olucak youtubede apu sistem nedir diye araştırdım adam uzun ömürlü değil felan diyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı