R7 240 için PSU önerisi

leblebi744

Hectopat
Daha fazla  
Bir adet R7 240 ekran kartı bir de PSU alacağım ekran kartının yeteceği şekilde.
Max bütçem 320 TL. PSU onerir misiniz? Ekran kartının şu anki fiyatı 220 TL.

Sıradan normal bir PSU rahatlıkla yetecektir. Eğer elinizde 250-300 W'lık bir PSU var ise o bütçeye GT 1030 alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
R7 240 ve GT 730 kartlarından uzak durun. 2 kart da ekrana görüntü versin diye yapılmış kartlar.

R7 240 ve GT730 kartlarından uzak durun. 2 kart da ekrana görüntü versin diye yapılmış kartlar.
Alakası bile yok. R7 240 gibi bir kart GTA V gibi bir oyunu 45 FPS sabit oynatıyor. BÜTÇESİ az olanlar ne yapsın, intel ekran kartıyla mı idare edecek?

GT 730 olabilir ama R7 240 asla. R7 240'a 100-200 MHZ O.C yaparsanız GTA 5'i orta ayarlarda oynayabilirsiniz.
Hocam katılıyorum R7 240 fiyatına göre oldukça iyi bir kart. O.C. yapınca 60 FPS aldım GTA V'de.

Hocam kaça oc yaptığınızı söyleyin de bende yapayım 950 mhz civari oc yapmama rağmen Gta V de 40 FPS'in üstüne çıkmıyor.
Düşük bütçeliler bence GT1030 a yönelsinler artık.

Hocam kaça oc yaptığınızı söyleyin de bende yapayım 950 mhz civari oc yapmama rağmen Gta V de 40 FPS'in üstüne çıkmıyor.
Düşük bütçeliler bence GT1030 a yönelsinler artık.
OC yanlış yapmışsınız hocam. Ben de yaptım 55 FPS alıyorum. Şu konuma bakın: R7 240 Overclock Ayarları

R7 240 E-Spor oyunları için gayet iyi bir kart. CS:GO ve League of Legends'i rahatlıkla oynayabiliyorsunuz.
Hocam uydurmuş geçmiş kafaya takmayın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı