R7 240 LoL ve CS:GO'da kaç FPS alır?

Bende 2.53 GHz işlemci ve 8 GB RAM var, ben buna R7 240 4 GB 128 Bit ekran kartı alsam, LoL CS:GO falan oynuyacağım, hangi ayarlarda kaç FPS alırım?

Ben Intel Core 2 Duo E4600 ve GeForce 210 1GB'la LoL'de 70-100 arası alıyorum LoL'ü çok rahat kaldırır CS:GO'da aynı sistemle 30 FPS alıyorum ama CS:GO'yu da sabit 60 FPS oyanyabileceğini düşünüyorum. Yanlışım varsa düzeltin.

Bütçem buna yetti ekran kartı olarak yeni bir işlemci almayı düşünüyorum sonra bir 8 gb daha ram alıcam şöyle 100 250 tl bandında 3.00 ghz üstü bir işlemci önerebilir misiniz
intel i3 3220 almayı düşünüyorum sizce yeterli olur mu gta 5 gibi pc yi yormayan oyunlarda lol csgo ets 2 falan oynamayı düşünüyorum
Yada ıntel pentium G3250 almayı düşünüyorum hangisi daha uyumlu olur r7 240 4 gb 128 bit ekran kartı ile

Son düzenleme:
İki çekirdek bir işlemci alırsanız başınız ağrıyabilir özellikle GTA 5'te dokuların geç yüklenmesi sorunu. İşlemcinin kaç GHz olduğu önemli değil önemli olan alt parçacıklardır diye bağıra bağıra sesim kısıldı. Ucuza bulabiliyorsan 2. nesil i5 bul. Oynayacağın oyunlar zaten işlemci bazlı. O sisteme 16 GB RAM yapmak saçma, RAM bütceni işlemciye kat 2. ya da 3. nesil bir i5 al pişman olma.

Yeni konular

Geri
Yukarı