R7 240 nasıldır?

Samet YİGİT

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 3 sene önce vatan computer'dan 800 TL'ye bi kasa aldım 4GB RAM DDR3 1333mhz 3.5 GB ekran kartım var. Ati Radeon HD 7350 işlemcide çift çekirdekli 2.9 GHz İntel pentium g2020.
Şimdi ben bu bilgisayara yeni ekran kartı alıcam ama şu an kullandıgım ısınıyor sıkıntı olur mu ? Bu birinci soru alıcagım ekran kartıda R7 240 öneririr misiniz? Bunu da yazarsanız sevinirim bide bu anakarta bi tane fan alacam. Harici olarak Cooler Masterin bi tane 50 TL'lik fanı var ben bunu almak istiyorum ama anakart üzerinde bi CPU fan var bide system fan olanı var. System fan alanı boş ben bu alana mı takıcam harici aldıgım fanı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
200-300 arasında şu cpu işini bilen yok mu nasıl oluçak o iş alıcamda pc ekran kartı filan çok fazla ısınıyorlar.Hem ben technopat kanalında r7 240 gta 5 performansını gördüm yani bana gta 5 i açacak bir ekran kartı yeterlidir

6-7 aydır kullanmakta olduğum bir kart. Oyun konusunda pek tatmin edici gelmeyebilir size. Tabi benim işlemci i3 550 olduğu için sizde belki bendekinden daha iyi bir sonuç ortaya çıkacaktır. Yer yer 2010 yılında çıkan oyunlarda dahi kasmalar yaşadığımı eklemek isterim.

R7 240 giriş seviyesi bir kart.
Oynatacağı oyun elbette var, ama düşük orta seviyede.( kalite )
Çözünürlük de önemli elbet.
Zamanında almıştım beğenmemiştim performansını, bana yetmemişti.
Şu an ise 2. kartım olarak R7 240'ım var kullandığım karta birşey olursa ( Allah korusun tabi ) onu kullanırım yani.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı