R7 240 O.C değerleri

PcAnlamaz

Decapat
Makaleler
1
Dostlar R7 240'a OC yaptım ve 1050MHz GPU, 1040MHz bellek hızına ulaştım. Kombustor ile test ettim açıkcası 5dk kaldı ve ayarlardan artifact scannerida açtım hiçbir sorun bulmadı ve kaydettim. Sizce bir sorun olur mu? Isı değerim Max 60'da kalıyor.

Eski R7 240'ımı hatırlattın bana sıcaklık iyi gibi fanı küçük diye hatırlıyorum Sapphire ise voltaj ısı artırımı yapar bu değerler seni memnun eder eskisi gibi ucuz olsa üstüne git derdim de kartlar eskisi gibi ucuz da değil.

Bence Memory Clock'u en az 1200 felan yapmaliydin. Laptop bile bu kadar OC oluyorsa.

Bence Memory Clock'u en az 1200 falan yapmaliydin. Laptop bile bu kadar OC oluyorsa.

Her ekran kartının potansiyeli aynı değildir türü çipi ben en az 1200'lü değerlerde voltaj vermek zorunda kaldım yanlış bilgide vermeyin bu ekran kartının stock Memory'si 800MHz.

Dostlar R7 240'a OC yaptım ve 1050MHz GPU, 1040MHz bellek hızına ulaştım. Kombustor ile test ettim açıkcası 5dk kaldı ve ayarlardan artifact scannerida açtım hiçbir sorun bulmadı ve kaydettim. Sizce bir sorun olur mu? Isı değerim Max 60'da kalıyor.
Hocam bende de r7 240 var. Hangi marka ve modeli kullanıyorsunuz? Hangi programla OC yaptınız?

Hocam bende de r7 240 var. Hangi marka ve modeli kullanıyorsunuz? Hangi programla OC yaptınız?
Önerırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı