R7 240 overclock kilidi kaldırılabilir mi?

Ayhankazgın14

Decapat
Selamlar. Ben R7 240 kullanıcısıyım. Biliyorum, 1-2 FPS anca artar ama uğraşmak çok hoşuma gidiyor. Her neyse, benim kartımda verilen Max OC yapma imkanını doldurdum ama bu kilidi açıp daha fazla OC yapmanın yolu yok mu?

resim_2021-05-06_221639.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Ben R7 240 kullanıcısıyım. Biliyorum, 1-2 FPS anca artar ama uğraşmak çok hoşuma gidiyor. Her neyse, benim kartımda verilen Max OC yapma imkanını doldurdum ama bu kilidi açıp daha fazla OC yapmanın yolu yok mu?

Eki Görüntüle 1011190
Bende de aynı ekran kartı var ama bir türlü Power ile oynayamıyorum, tıklanılmıyor, siz nasıl yaptınız?

(MSI R7 240 2GB)

Ayarlarda hız aşırtma limitini kaldır gibi bir ayar vardı ya da hız aşırtmayı limitle diyordu görünce anlarsınız.

Kaldırdım hocam ama değerler aynı kaldırsamda kaldırmasamda Max değer bu ben ASUS kullanıyorum ama MSI modelde ona basınca biraz daha artış oluyordu babam msi 240 kullanıyor oradan biliyorum ama ben beni tamamen serbest bırakmalarını MHz hızı 10000 yapıp ekranın mavi ekran görmesini istiyorum zararsız bir şekilde deneyimlemek istiyorum o hissiyatı ve biraz daha performans istiyorum.
Bende de aynı ekran kartı var ama bir türlü Power ile oynayamıyorum, tıklanılmıyor, siz nasıl yaptınız?

(MSI R7 240 2 GB)

Hocam nasıl tıklanmıyor babamın modelide R7 240 MSI onda oluyordu bir pp atabilir misiniz rica etsem.

Geri
Yukarı