R7 240 Sistem GTA 5 gibi oyunları kasmadan oynatır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videodaki işlemci ile arkadaşın işlemcisi ve belleği aynı değil. Videodaki gibi performans alması imkansız.

O attığınız videoda 1920 x 1080'de oynuyor o ekran kartı onda çok zorlanır ona rağmen 30 FPS oynatıyor. 1024 x 800 de açarsam 50 FPS Görürmü?
1024x768'de düşük ayarlarda 35,60 arası FPS rahat alırsın.
Videodaki işlemci ile arkadaşın işlemcisi ve belleği aynı değil. Videodaki gibi performans alması imkansız.
Dostum düşük ayarlarda 35,60 arası FPS alabilir. Gta 5 sistem gereksinimlerdeki minimum ayarları destekliyor. ''Ayrıntı genişliğini düşük ayarlara çekerse işlemci zorlanmaz zaten.''

35-60 FPS arası rahat alırsam satın alıcağım. 1080P oynayamam zaten. Monitörüm max 1440 x 720 destekliyor. Onda kaç fps alırım acaba?

Tamamdır ozaman teşekkürler hepsini test ederim oyunu satın alınca, ilgilendiğiniz için teşekkürler. oyunun steam boyutunu öğrenebilirmiyim?

1024x768'de düşük ayarlarda 35,60 arası FPS rahat alırsın.

Dostum düşük ayarlarda 35,60 arası FPS alabilir. Gta 5 sistem gereksinimlerdeki minimum ayarları destekliyor. ''Ayrıntı genişliğini düşük ayarlara çekerse işlemci zorlanmaz zaten.''
35-60 FPS alması hayalden ibaret, gidip testleri izlemelisin. Zaten bahsettiğim bu değildi, ben sana testteki performansı alması imkansız diyorum, sen bana sistem gereksinimlerinden bahsediyorsun. 35-60 FPS ayarları ne yaparsa yapsın mümkün değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı