R7 240 sistem Valorant oynarken ekran donuk kalıyor

İşletim sistemi
Windows 10

ahmet efeeee

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
Crucial ballistix 8 gb 2400mhz
Ekran kartı
r7 240 2gb
Anakart
msi a520m vectör wifi
İşlemci
ryzen 5 2600
Merhaba yaşadığım bu sorunu anlatayım Valorant oynarken 5 ila 10 dakika içinde ekran donuyor ama oyun içi arkadaşımla konuşabiliyorum ve bunu geçirmek için bilgisayara reset atmam lazım. Format attım oyunu silip yükledim parçalarımın hepsini hem yazılım üzerinden hem de elle kontrol ettim hiçbirinde sorun yok. Elbette bu sorunu yaşayan olmuştur yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada bütün sürücüler güncel.

Sistem;
MSI A520M Vector Wi-Fi anakart.
Ryzen 5 2600 işlemci.
Crucial Ballistix 8 GB 2400MHz RAM.
120 GB SSD.
600W 80+ PSU.
R7 240 2 GB ekran kartı.

Merhaba yaşadığım bu sorunu anlatayım Valorant oynarken 5 ila 10 dakika içinde ekran donuyor ama oyun içi arkadaşımla konuşabiliyorum ve bunu geçirmek için bilgisayara reset atmam lazım. Format attım oyunu silip yükledim parçalarımın hepsini hem yazılım üzerinden hem de elle kontrol ettim hiçbirinde sorun yok. Elbette bu sorunu yaşayan olmuştur yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada bütün sürücüler güncel.

Sistem;
Ryzen 5 2600 işlemci.
120 GB SSD.
600W 80+ PSU.
R7 240 2 GB ekran kartı.
Reis senin sistemin neredeyse aynisı bende de var r7 240 8gb ram i3-9100f sistem var yeni topladım gta5 fifa 19 vs çok rahat oynuyorum ama valorantta oyun içinde bir anda ekran kitleniyor riotla 35 mail görüştüm ne dedilerse yaptım hala düzelmedi sen hallettiysen bana da söylersen iyi bi dua ederim sana

Reis senin sistemin neredeyse aynisı bende de var r7 240 8gb ram i3-9100f sistem var yeni topladım gta5 fifa 19 vs çok rahat oynuyorum ama valorantta oyun içinde bir anda ekran kitleniyor riotla 35 mail görüştüm ne dedilerse yaptım hala düzelmedi sen hallettiysen bana da söylersen iyi bi dua ederim sana
çözebildinizmi

çözebildinizmi
reis çözmüştüm amd nin eski bir sürümünü yüklemiştim sürücü olarak ama gel gör ki 4 gün önce aynı sorun yine olmaya başladı şimdi yine aynı sorunum var yeni sürümü yükledim eski sürümü tekrar sildim yükledim falan yok olmuyo istersen insatadan yaz daha detaylı konuşalım
orhaninal99

Sistem;
Ryzen 5 2600 işlemci.
120 GB SSD.
600W 80+ PSU.
R7 240 2 GB ekran kartı.
reis sorunu çözdün mü ya ben çözmüştüm yine olmaya başladı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı