R7 240 sistem yükseltilmeli mi, değiştirilmeli mi?

Maalesef Discord kullanmıyorum hocam ama aklına takılan bir şey olursa bu konudan sorabilirsin.
İşlemci ile ekran kartı değiştir desem PSU yetmeyecek, onu değiştirsen bu sefer HDD (5400 RPM tahmin ediyorum.) değiştireceksin. Ayrıca OC için güzel bir soğutucu gerekebilir. Hangi oyunu düşünüyorsun?
Çoğunlukla açık dünya mmorpg veya hikayeli oyunlar oynarım online oyunları da az da olsa oynuyorum ama çoğunlukla warframe genshin impact albion gibi oyunlar oynuyorum ben yeterli performansla en uzun süre kullanmak istiyorum amacım bu

Çoğunlukla açık dünya MMORPG veya hikayeli oyunlar oynarım Online oyunları da az da olsa oynuyorum ama çoğunlukla Warframe Genshin Impact albion gibi oyunlar oynuyorum ben yeterli performansla en uzun süre kullanmak istiyorum amacım bu.

Hocam attığım sistemde ki dahili ekran kartı RX 550 gücünde saydığınız oyunları rahatlıkla açabilir ama sisteme hiçbir ekleme yapmazsan uzun süre götürmez önce +8 RAM ile başla daha ileride ise en az 1050 Ti gücünde bir ekran kartı tak.

Hocam attığım sistemde ki dahili ekran kartı RX 550 gücünde saydığınız oyunları rahatlıkla açabilir ama sisteme hiçbir ekleme yapmazsan uzun süre götürmez önce +8 RAM ile başla daha ileride ise en az 1050 Ti gücünde bir ekran kartı tak.
Tamam tüm yardımlarınız için sağolun umarım hemen satılmaz da alırım xD iyi forumlar

Yeni konular

Geri
Yukarı