R7 240 sistemde Roblox'ta GPU kullanımı yükselmiyor

Yetecektir ama modlanması gerekiyor diye biliyorum 775 pine takılması için.
Ayrıca sisteminiz DDR2 DDR5 çıkmışken fazla düşük kalacaktır. En azından ikinci elden makul bir bütçeyle DDR3 tabanlı bir sisteme geçmenizi öneririm.
Hocam anakart ile beraber işlemci alacağım yani attığımı. Modlanmış geliyor, ikinci el. Yakın zamanda da DDR3 geçmeyi düşünüyorum.

Hocam anakart ile beraber işlemci alacağım yani attığımı. Modlanmış geliyor, ikinci el. Yakın zamanda da DDR3 geçmeyi düşünüyorum.

Hocam anakart+işlemci alacaksanız direkt DDR3 geçmeniz daha mantıklı olur gibi. En azından G41 anakart ve Q8400 gibi bir işlemci kullanabilirsiniz.

Hocam anakart+işlemci alacaksanız direkt DDR3 geçmeniz daha mantıklı olur gibi. En azından G41 anakart ve Q8400 gibi bir işlemci kullanabilirsiniz.
Maalesef Q8400 alamıyorum hocam, anakart ikinci el ve yanında ikinci el olarak E5450 geliyor. Belki yıllar sonra geçebilirim Q8400'e de E5450 yetmez mi?

Maalesef Q8400 alamıyorum hocam, anakart ikinci el ve yanında ikinci el olarak E5450 geliyor. Belki yıllar sonra geçebilirim Q8400'e de E5450 yetmez mi?

Yeter hocam. Sadece DDR2 bir sistem daha ne kadar idare eder bilemiyorum 687MHz bir RAM ile.

@Damon Salvatore hocam Q8400 alacaktım da bulamadım. Q6600 de yeter mi?

Q8200 buldum alınır mı?

Şimdi de Q8300 buldum. Çok fark olmadığından Q8300 alıyorum, teşekkürler.

@Damon Salvatore sizce çok fark var mı sanallaştırma dışında Q8300 ile Q8400 arasında?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı