R7 240 sistemi için ekran kartı önerisi

taycılar

Zeptopat
Daha fazla  
Ekran kartım R7 240 DDR3 4 GB ana kartım DDR4 MSI H110 Pro VD Power 400W ekran kartımı yükseltmek istiyorum. Ne alabilir uyumlu? Yardımcı olur musunuz? Ayrıca Wi-Fi bağlamak istiyorum yardımcı olur musunuz?

Ekran kartım R7 240 DDR3 4 GB ana kartım DDR4 MSI H110 Pro VD Power 400W ekran kartımı yükseltmek istiyorum. Ne alabilir uyumlu? Yardımcı olur musunuz?

İşlemci ve bütçe nedir?

Ekran kartım R7 240 DDR3 4 GB ana kartım DDR4 MSI H110 Pro VD Power 400W ekran kartımı yükseltmek istiyorum. Ne alabilir uyumlu? Yardımcı olur musunuz? Ayrıca Wi-Fi bağlamak istiyorum yardımcı olur musunuz?

İşlemcin nedir? Ve RAM kaç GB?

Anakartınızı ve ekran kartınızı yazmak yerine işlemcinizi yazsaydınız yardımcı olabilirdik :)

İ5 6500
Ayrıca akşam geri yükleme yaparken elektrikler gitti şuan bilgisayar çalışıyor ama görüntü yok
Yardımcı olursanız çok sevirinirim şimdiden teşekkürler.
Tam demişken 8 GB var üzerinde fakat elinde 8x2g 3200 DDR4 RAM var takar isem çalışrmı yoksa zararımı olur.

Son düzenleme:
i5 6500
Ayrıca akşam geri yükleme yaparken elektrikler gitti şu an bilgisayar çalışıyor ama görüntü yok
Tam demişken 8 GB var üzerinde fakat elinde 8x2g 3200 DDR4 RAM var takar isem çalışrmı yoksa zararımı olur.

Elindeki 8 GB RAM'i çıkarıp 8x2 RAM'i taksan bir sıkıntı olmaz.

i5 6500.
Ayrıca akşam geri yükleme yaparken elektrikler gitti şu an bilgisayar çalışıyor ama görüntü yok.

Hocam PSU nuz kaliteli ise güç kablosunu çıkarıp, PC'yi açma tuşuna birkaç kez basın ve kabloyu takıp deneyin açılmıyorsa başka anakart da deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı