R7 240 ve E5400 sistem R6 açar mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Minimumda 30 FPS gördüm ama (sistemi benimkinden kötü)

Ben GTX 745 ve Ryzen 3600 ile oynadım. Oynamaktan zevk alamadım, 30 FPS'lerde dolaşsa bile akıcı bir deneyim yoktu. Heleki E5400 gibi bir işlemci için fazla yorucu bir oyun.

Peki aynı yukarıdaki sisteme GTA 5 için yorum yapar mısın?

Nispeten daha performanslı bir ekran kartında bile durum bu şekilde. Ancak işlemcini Q8400 gibi 4 çekirdek bir model ile değiştirirseniz daha akıcı bir deneyim elde edersiniz. Dual Core işlemciler bu tarz oyunlar için fazlasıyla yetersiz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nispeten daha performanslı bir ekran kartında bile durum bu şekilde. Ancak işlemcini Q8400 gibi 4 çekirdek bir model ile değiştirirseniz daha akıcı bir deneyim elde edersiniz. Dual Core işlemciler bu tarz oyunlar için fazlasıyla yetersiz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fena değil bilgisayar belirli bir süre duracak zaten ailem düzgün bir laptop almayı düşünüyor (masaüstü istemiyorlar belirli nedenleri var) yardımcı olduğun için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı