R7 240 ve i7-3770 darboğaz yapar mı?

Nemesiswayne

Yoctopat
Daha fazla  
Merhabalar, burada henüz yeniyim. Hatam olursa şimdiden özür dilerim. Öncelikle sistem özelliklerim şu şekilde.
  • Intel i7-3770 CPU 3.40 GHz.
  • Quadro H61-L3Y anakart.
  • 8 GB RAM.
Ve asıl sorunum olan Intel HD Graphics 4000 ekran kartım var ve oyunlarda performans olarak hiç iyi değil. Bu yüzden bir ekran kartı bakıyorum. Bulduğum kartlardan birisi.
Turbox Battle base n R7 240 AMD GDDR5 128bit sistemi darboğaza sokar mı ekran kartı? Oyun performansında artış yapar mı? Bu konuda pek fazla bilgim yok, bana yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Merhabalar, burada henüz yeniyim. Hatam olursa şimdiden özür dilerim. Öncelikle sistem özelliklerim şu şekilde.
  • 8 GB RAM.
Ve asıl sorunum olan Intel HD Graphics 4000 ekran kartım var ve oyunlarda performans olarak hiç iyi değil. Bu yüzden bir ekran kartı bakıyorum. Bulduğum kartlardan birisi.
Turbox Battle base n R7 240 AMD GDDR5 128bit sistemi darboğaza sokar mı ekran kartı? Bu konuda pek fazla bilgim yok, bana yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.
Yapmayacaktır.

• 8 GB RAM.
Turbox Battle base n R7 240 AMD GDDR5 128bit sistemi darboğaza sokar mı ekran kartı? Bu konuda pek fazla bilgim yok, bana yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.
Sakın turbox almayın.

Geri
Yukarı