R7 250 O.C. GDDR5 veya R7 250 GDDR3 ?

recebg

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır araştırıyorum ama hangi ekran kartını alacağıma karar veremedim. 150-230 TL arası bütçem var f/p olarak iyi bir ekran kartı olması benim için önemli. Oyun oynamayı sevende biriyim giriş seviyesi bir karttan beklentim fazla değil ama oyunda iyi performans vermesi de benim açımdan önemli. Birde 300 yada 350 Watt Aopen PSU var bu yüzden de biraz fiyatı aşağıda tutuyorum çünkü 250 TL nin yukarısında ki neredeyse bütün kartlar daha yüksek power istiyor . Bende boştan yere 100 TL masrafa girmemek için düşük bütçeli ekran kartı almayı planlıyorum aklımda iki kart var tabi bunun yanında sizin önerilerinizi de bekliyorum .

1. Kart : R7 250 O.C. GDDR5 1GB 128Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı
2. Kart : R7 250 GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı

Bu iki kartta aynı model ama özellik ve firma farkları var sizce hangisini almalıyım PSU yeterli gelir mi ? Sizin önerileriniz nedir ?

Valla sonra yanar manar babamda beni yakar daha yeni topladım kasayı zaten PSU eski bir ben size PSU nun fotoğrafını atayım mı kasamdaki ?

NVqvNY.jpg

aq5OpB.jpg

Kasamda ki PSU'nun resimleri bunlar acaba HD 7770 alsam sıkıntı olur mu ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı