R7 250 Sistem Uyumu

emreb34

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar şöyle bir sistem topladım. Parçaları uyumlu mu veya eksik bir şey var mı? HDD şu an kullandığım bilgisayarda mevcut onunla idare edeceğim arkadaşlar. Son olarak bu sistemde LOL ve CS:GO yüksek ayarlarda rahatlıkla oynayabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

l1B9Yb.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şöyle bir sistem topladım. Parçaları uyumlu mu veya eksik bir şey var mı? HDD şu an kullandığım bilgisayarda mevcut onunla idare edeceğim arkadaşlar. Son olarak bu sistemde LOL ve CS:GO yüksek ayarlarda rahatlıkla oynayabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 161222
Parçalar uyumlu. Eksik bir şey yok. Söylediğin oyunları rahat oynarsın.

Farklı düşünen var mı, bu fiyata alınacak daha iyi bir sistem önerisi de olabilir arkadaşlar.

SSD Yi çıkarıp i3 alabilirsiniz
SSDyi çıkaracağım fakat şöyle bir sorum daha var elimde Samsung HD503HI Ata Device adında HDD var bunu yeni alacağım bilgisayara kurabilir miyim? Yani uyar mı yeni ana karta? Bunun cevabını alabilirsem ssdyi çıkartmayı düşünüyorum hocam.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı