R7 250 Sistem Witcher 3 Düşük FPS

OKan Gezer

Kilopat
Daha fazla  
Torrent ile The Evil Within 2'yi indirdim 20 22 FPS arası aldım. Konu açmıştım optimizasyon falan dediler düşük alman normal dediler ben de sildim. Şimdi Witcher 3 indirdim eski bilgisayarımda oynayabiliyordum 30 35 FPS arası bu oyunu ancak bu yeni bilgisayarımda 25'den yukarı çıkmıyor neredeyse... Ultraya alıyorum aynı FPS, düşüğe alıyorum 30'u zorluyor artmıyor. VSYNC kapalı, FPS sınırsız. Pencere modu, tam ekran çoğu şeyi denedim sorunu bulamadım. Aşağıya MSI Afterburner ile çektiğim fotoyu bırakıyorum. Arkadaşlar lütfen yardımcı olun.

Sistemim aşağıda yazıyor. Bundan önceki işlemcim Intel Pentium E5700 idi. RAM'im 4 GB DDR 3 idi, şimdiki bilgisayarım:
  • İşlemci : Ryzen 5 1600 3.4GHz- 4GHz
  • RAM : Hyperx Fury 8 GB DDR4 2400 MHz RAM
  • Ekran Kartı : AMD Radeon R7 250 2GB GDDR5 dx12
  • Bağlantı : 8MBps TTNET Netlimitsiz Paketi
  • İşletim Sistemi : Windows 8.1 64 Bit

Sanki FPS lock varmış gibi çözünürlülük düşürsem bile artmıyor FPS.

Birde ben Call of Duty WW2'yi ultrada 40 45 35 FPS arası oynadım gayet iyidi ve görüntü başarılıydı. GTA 5 oynuyorum ultra 35 50 FPS arası. Playerunknows Battlegrounds oynuyorum 35 45 arası yani neden olur bu ?Windows 8.1 oldugu için mi böyle, 10'a mı geçmem lazım?
witcher 1280.png

Son düzenleyen: Moderatör:
25 FPS R7 250 için çok da düşük bir değer değil. Witcher 3 biraz ağır bir sistem ister. Ekran kartı yetersiz kalıyor. Yeni ekran kartı almaktan başka çareniz yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunlar orjinal değilse destek vermiyoruz. Forumdaki diğer arkadaşlarda buna dikkat ederlerse sevinirim.

Forum kurallarında yazmıyor. Dolayısı ile önemsiz bir uyarı. Ben destek sağlarım.
Dostum zaten bu bir kural değildir sadece emek hırsızlığı olduğu için destek vermeyiniz. Bu bir insanlık kuralıdır bir oyun yapımı için çok ciddi bütçeler harcanıyor ve bunları bedava edinmek emek hırsızlığına girer.

İşletim Sistemi korsan olan kişi de emek hırsızıdır.Dolayısı ile oyunu orjinal olsa dahi destek vermemek lazım. O zaman o soruya bilmiyorum cevabını vermen yanlış. İşletim Sistemi olmasa oyunu nereye kuracak. Tabi senin bakış açına göre söylüyorum.

Forum kurallarına korsana karşı bir madde eklenmediği sürece destek sağlanabilir. Oyunun orjinali 30 liraya satılıyor indirimle korsan oynamak yerine alabilirsen seve seve yardımcı olurum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı