R7 250 Yeni Oyunlar İçin Yeterli mi?

baskahmet

Kilopat
Arkadaşlar 1 2 sene bu PC ile idare edeceğim de. Bileşenler şöyle;
ASUS R7 250 GDDR5 2 GB 128 Bit
Pentium G3250 3.2 GHz
4×2 1333 MHz Dual Channel 8 GB RAM
AC ORIGINS, NFS Payback gibi oyunları sıkıntısız bir şekilde düşük ayarlarda da olsa oynuyorum. Bunlar yeni çıkan oyunlar pek sıkıntı çıkarmıyor fakat gelecek seneye çıkan oyunları oynatmayacağını düşünüyorum 30 FPS üstünde. Bu can sıkıcı bir durum, sizce?

768p ve 900p de idare ettirir belli bir süre boyunca 1080p performansları iyi değil bu kartların yeni mimari olan GT1030 tavsiye ederim veya 2.el R7 360 türevleri kartlara bakabilirsiniz.

En son çıkan oyunlardan Far Cry 5'i bile açabileceğini düşünmüyorum. Bende de aynı karttan vardı. 2. El AMD RX 560 4gb aldım. VGA girişi olmadığı için takamadım hâlâ orası ayrı bir konu tabi.😀

GT 1030 bile yeni oyunlar için yetersiz kalıyorken o kart sizi hepten çıldırtır. 2. el piyasasına bakmanızı öneririm. 400 TL gibi bir fiyata GTX 670 bulunabiliyor.

GT 1030 ve R7 250 arasında çok mu FPS farkı var arkadaşlar?
Bu arada ben aksine Far Cry 5'i oynayabileceğimi düşünüyorum ama hadi hayırlısı bakalım

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı