R7 260X sistem GTA 5 FPS düşme sorunu

Cagity

Hectopat
Daha fazla  
Daha önce bu konuyu açmıştım fakat yararlı olmadığı için ve konu kilitlendiği için tekrardan açma gereksinimi duydum.
(Önceki Konu:R7 260X GTA 5 FPS Düşme Sorunu!)
PC özelliklerim;

• MSİ A68HM-E33 V2
  • AMD Athlon X4 840 Quad Core Processor 3.10 GHz
  • Corsair Vengeance (2x4) 8 GB RAM
  • AMD Radeon R7 260X 2 GB 128 Bit GDDR5
  • Windows 7 ultimate 64 bit

GTA 5'de en düşük ayarlarda (fxaa-msaa-vsync kapalı diğer hepsi normal ayarda) nedense
30-55 FPS alıyorum ama arabayla hızlanınca şehir içinde bu FPS 20-25'e kadar düşüyor ve bu durum canımı sıkmaya başladı. Sistemim minimum istenen ayarlardan yüksek olduğu halde en düşükte FPS drop yemem normal mi? Aynı sistem ile oyunu 1920x1080 yüksek ayarlarda çok rahat 30-50 FPS arası alıyorlar ama ben nedense en düşükte 1440x900'de 40 FPS zor alıyorum ki bu 18-25'e kadar drop yiyor.

Sistemin aynısı ile GTA 5 testi videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne yapmam gerekli ? Bilgisayarım da ne gibi bi sorun vardır ki? Virüs yok ondan eminim. Virüs programları da yüklemedim bilgisayara. Konuyu kilitlemeden önce biraz daha yararlı bilgiler verirseniz çok sevineceğim.
Şimdiden yardım eden herkese çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı