R7 265 800TL almaya değer mi?

Oyun testleri, FurMark testi ile de ısı ve soğutma performansına baksanız yeter. Son olarak fotoğraflarına ve video isteyerek gerçekten teste tabii tutulan kartın o olduğuna emin olduktan sonra alabilirsiniz. Satıcısı da güvenilir ise sizin açınızdan güzel bir alışveriş olur. Sadece R7 265 için 800TL biraz çok gibi geldi :)

Oyun testleri, FurMark testi ile de ısı ve soğutma performansına baksanız yeter. Son olarak fotoğraflarına ve video isteyerek gerçekten teste tabii tutulan kartın o olduğuna emin olduktan sonra alabilirsiniz. Satıcısı da güvenilir ise sizin açınızdan güzel bir alışveriş olur. Sadece R7 265 için 800TL biraz çok gibi geldi :)
GTX 750 Ti'dan daha çok performans veren bir kart ve değer. 700-650 TL civarına pazarlık yapabilirseniz güzel olur.
750TL'ye pazarlık etmeye çalışıyorum. Şehrimden alacağım için evimde kendi sistemimde hızlı test etmeyi planlıyorum.
Kart fiyatları düşüyor bu fiyata kesinlikle alınmaması gerekiyor. Aceleniz yoksa almayın derim. 2014 yılında 149 dolardan piyasaya çıkmış bir kart
Şu an 11. sınıfa geçmek üzereyim zaten şu 2 sene içinde oyuna fazla vakit ayıramayacağım. Belki haftada 2-3 kez kafa dağıtmak için oynayacağımdan fazla para şu anlık vermek pek istemiyorum. Sıfır GT1030 950 TL'ye var ancak FPS değerleri çok yakın ve 750TL'ye almak bana gayet makul geliyor açıkçası. Eğer değinmek istediğiniz teknik noktalar varsa lütfen yazın fikriniz için teşekkürler.

750TL'ye pazarlık etmeye çalışıyorum. Şehrimden alacağım için evimde kendi sistemimde hızlı test etmeyi planlıyorum.

Şu an 11. sınıfa geçmek üzereyim zaten şu 2 sene içinde oyuna fazla vakit ayıramayacağım. Belki haftada 2-3 kez kafa dağıtmak için oynayacağımdan fazla para şu anlık vermek pek istemiyorum. Sıfır GT1030 950 TL'ye var ancak FPS değerleri çok yakın ve 750TL'ye almak bana gayet makul geliyor açıkçası. Eğer değinmek istediğiniz teknik noktalar varsa lütfen yazın fikriniz için teşekkürler.

Ekran kartının teknik özellikleri hakkında herhangi bir şey söylemiyorum sorun kart fiyatlarının yavaş yavaş düşmesine rağmen hala bu tip kartların bu fiyatlarda dolaşması ve alınması. 2021 ocak ayında r7 260x kartını 350TL'den zor sattı kuzenim. Normalde o civarlarda olan bir kart acelen yoksa bekle demek istiyorum fakat söylediklerine göre alman gerekiyor. Araştırdıysan al o zaman ama fiyatlar düzelince 400TL'den bile satamazsın bunu bilmen gerekiyor yani olur da yarın bir gün 2. el sitelerine koyup ben 800TL'den aldım hayatta yarı fiyatına satmam diyenlerden olma demek istiyorum. Çünkü bu tipler çok var 800TL'ye AA sitesinde satılıyor bu arkadaşlar BB sitesinden 1500'e alıyor kazıklanarak sonra diyorlar ben bu fiyattan aldım şu fiyata satmam.

Geri
Yukarı