R7 265 DUAL-X Ekran kartı Hangi oyunları Oynatır ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Zorlayıcı oyunları seçtim ki kafanızda soru işareti kalmasın :)

Şimdiden hayırlı olsun, iyi forumlar.

Zorlayıcı oyunları seçtim ki kafanızda soru işareti kalmasın :)

Şimdiden hayırlı olsun, iyi forumlar.

Uğraştığınız için çok teşekkürler. Önerebileceğiniz kaliteli 100-200 tl arası bi psu var mı ?

Günaydın.Sitesinde yazanlara bakmayın. O kart kendi başına 500W güç istemez. Zalman LX 500W PSU alırsanız ileriye dönük olur. Aynı zamanda ekran kartını R9 270 almaya çalışın. Bu arada bilginiz olsun:
R9 270 ekran kartı alana istediği 2 oyunu ücretsiz veriyorlar. Sniper Elite V3 gibi.
R9 270 içinde 500W PSU yeterlidir. Sitesinde yazanlara aldanmayın. Orada tüm sistem için 500W yazıyor.

Günaydın.Sitesinde yazanlara bakmayın. O kart kendi başına 500W güç istemez. Zalman LX 500W PSU alırsanız ileriye dönük olur. Aynı zamanda ekran kartını R9 270 almaya çalışın. Bu arada bilginiz olsun:
R9 270 ekran kartı alana istediği 2 oyunu ücretsiz veriyorlar. Sniper Elite V3 gibi.
R9 270 içinde 500W PSU yeterlidir. Sitesinde yazanlara aldanmayın. Orada tüm sistem için 500W yazıyor.

R9 270 çok büyük bir ekran kartı değil mi yav? Benim kasaya sığacağını pek düşünmüyorum. Artı olarak 2 oyun dışında ne gibi yüksek özellikleri var o kartın ?

R9 270, R7 265'e göre daha hızlıdır. Kasa konusunda bilgim yok. Ancak işlemciye tekrar baktım. Sanırım R9 270 darboğaz olacak gibi.
@Silinen üye hocam bir bakar mısınız?

OCZ MODXSTREAM PRO SERİSİ 80PLUS 600W bu güç kaynağına 260 TL vereceğine bunları al. ZM500-LE SERİSİ 4000W GÜÇ KAYNAĞI - Vatan Bilgisayar
Zalman Z3 Plus Midt Atx Pencereli Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar
Kasanı değiştirmiş olursun hem. 30 TL daha cebinde kalır. Artan 30 TL yi ekran kartı bütçene ekler R9 270 alırsın.

Hocam kasamı değiştirmeyi şimdilik planlamıyorum. Zaten kasanın parçaları ve kendisi Casper NEO NED.Q930-4M45B modelden. Açıkçası kasayı açtıktan sonra parçaları sök-tak yapmayı sevmiyorum :D Psu almayı düşünüyorum. Sizin attığınığız PSU'da 80 plus bulunmuyor, sıkıntı olmaz mı ? Verimlilik açısından ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı