R7 265 Ekran Kartı Sürücüsü Yüklenince PC Açılmıyor

Mangetsu

Hectopat
Yeni aldığım SSD'ye Windows 10 kurdum. Güncelleştirmeleri yaparken bilgisayarım yeniden başlamaya başladı ve ekran tuhaf bir hale gelip bilgisayarı açamamama yol açtı. Güvenli mod ile girip bu sorunun ekran kartı sürücüsünde olduğunu buldum. Ekran kartı sürücüsünü eski haline yani Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısına çevirdim ve bilgisayarım sorunsuz bir şekilde açılmaya başladı. Ekran kartı sürücüsünü yüklemem gerek fakat yüklediğim zamanda da böyle bir problem ile karşılaşıyorum. Ekran kartı sürücüsünü yüklediğimde böyle bir problem ile karşılaşmamak için ne yapmalıyım?

Not: Ekran kartım Asus R7 265 ve monitör yerine Samsung televizyon kullanıyorum monitörüm kırıldığı için.

366885

Son düzenleyen: Moderatör:
En güncel sürücüyü manuel olarak indirip yüklemeyi denedin mi ? Sürücü bulucu araçları kullanmadan ?
Ek olarak tam emin olmak için monitör ile de deneyebilirsin fakat ekran kartında donanımsal bir problem olabilir.
Driver olarak bir sıkıntı yok donanımsal var ve zaten dün son nefesini verdi :(

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı