R7 265 Gta 5 Ani Donma Ve FPS Düşüşleri

Gördüğünüz gibi işlemci kullanımı %100. Fakat ekran kartı kullanımı ortalama %60. Yani işlemci ekran kartına yetişemiyor ve bu nedenle ekran kartından tam performans alamıyorsunuz.
Anladım yardımların için çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Napalım artık yeni parçaları alacağız fakat bir yerden para bekliyorum ya 1500 TL yada 2000 TL.Şuan elimde 200 TL var ekran kartını da satsam 350 TL ye toplam 550 TL ediyor 500 diyelim ona şimdi senden rica etsem yardımcı olunursan gerçekten çok sevinirim sen bilgili bir arkadaşa benziyorsun. Bana 2500 TL ve 2000 TL olmak üzere iki tane Anakart+İşlemci+Ram+Ekran kartı toplarmısın ama vatandan olsun.Elimde ki parçalar daha yeni anlamışındır zaten ekran kartı yeni işlemci eski 1 sene oldu alalı çok uzattım kusura bakma :D elimdekileri alta yazıyorum :
  • Cooler Master Sılencıo 650 PURE MidT Kasa
  • Cooler Master Rs-500 B serisi 500w güç kaynağı var
Not=Psu yeterli gelir mi yeni sistem için ?

Yardımların tekrardan çok teşekkür ederim sağolasın iyi geceler :)

Kardeşim ilk ben tahmin etmiştim. :)
On numarasın dostum :)

Fakat stok fan yeterli gelecek midir ?

Bu ısınma olayından dolayı AMD'nin çok üzerine gidiyorlar. Ama evet stok fanın yetmeyeceği kadar ısındığı oluyor. İşlemci tarafında İntel'in daha başarılı olduğu bir gerçek.

Ekran kartı konusunda AMD tercih edilebilir fakat GTX960 almanız daha iyi olur. Hem yeni mimari hem de daha az güç tüketiyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı