R7 265 sistem monitörüme görüntü gelmıyor

Teknomanyak12

Centipat
Arkadaslar ben 3 ay once bir sistem topladim. Ekran karti fiyatlari cok yuksek oldugu icin eski PC'deki R7 265'i kullandim. Hicbir sikintisi yoktu bugune kadar. Bugun Apex oynarken bianda ekrar dikey cizgiler olustu ve ekran yesil oldu yanlis hatirlamiyorsam. Sesler hala geliyordu klavye sesleri de, sonra PC'yi tusundan kapadim ve tekrar acmaya calistim PC acilitodu ama ekrana goruntu gelmiyordu bende RAM'i soktum ekran kartini soktum tekrar taktim ama hicbiri bir ise yaramadi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynarken kesilmesi hayra alamet değildir ekran kartınız su koymuş anlaşılan baska bir bilgisayarda deneyin açılmaz ise değişme vakti gelmiştir. Tamir için bakkallar ne fiyat verir bilemem.

kablonu kontrol et ekran kartında yanık kokusu varmı kasayı aç bak on board çıkışından ekranı bağla dene bi çalışacak mı bu arada işlemcin ne
Oynarken kesilmesi hayra alamet değildir ekran kartınız su koymuş anlaşılan baska bir bilgisayarda deneyin açılmaz ise değişme vakti gelmiştir. Tamir için bakkallar ne fiyat verir bilemem.
bakkal mı hahah çalışan parçayı bozabilen internet kafe sahibi veya eksik vida takan servise ne demeli

kablonu kontrol et ekran kartında yanık kokusu varmı kasayı aç bak on board çıkışından ekranı bağla dene bi çalışacak mı bu arada işlemcin ne

bakkal mı hahah çalışan parçayı bozabilen internet kafe sahibi veya eksik vida takan servise ne demeli
Islemcim i5 9400f onboraddan goruntu alamam degilmi
Kartta koku yok fanlarida donuyor yandigini nasil anlarim.

Kartta koku yok fanlarida donuyor yandigini nasil anlarim.
on boarddan görübtü alamazzsın
işlemcinde dahili grafikler yok intel hd graphics 4000 gibi
sana tavsiyem en yakın tamirci artık ne dersen senin pc ye deneme amaçlı ekran kartı taksın kartın bozuk olup olmadığını ordan anlayabilirsin ama dikkat et ekran kartın bozulmuş derse ekran kartını çöpe attırma başka bir bilgisayarcıya git ve doğrulat bunu senden fiyat isterlerse çok demezlerse verebilrsin ama 50 tl falan derse verme yakında vatan bayi varsa onlara götür dicem de bakıyorlar mı bilemiyorum

Yukarida da geyiğini çevirdiğimiz gibi bakkallara kolay kolay güvenme en güzeli bir arkadaşının veya komşunun bilgisayarinda denemen olacaktir. Orada da çalışmazsa o zaman tamirci aramaya başlarsın. R7 265 eski bir kart tamirciler kapasitor kondansatör vs değişecek derse yaptirabilirsin guzel devam edecektir çalışması ama ısıl işlem yapacaz vs diyebilirler tamir için o zaman uğraşma derim ben ısıl işlemin ömrü belirsizdir 3 günde çalışabilir 3 yılda. Fiyati sa cebine uyarsa yaptırırsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı