R7 265 Ve Can I Run it uyumsuzluğu

OyunMenyağı

Centipat
Merhaba arkadaşlar size sormam gereken şey şu. Can you run ıt vasıtasıyla sistemimin herhangi bir oyun için yeterli olup olmadığını kontrol ettiğimde sistemin laptop olmasından mütevellit iki ekran kartı var ve oyun dışında onboard da takılı kart kullanmakta. Ve can you run it ile test yaparken sanırım bu kartı algılamakta ki şöyle bir hata var. Resident Evil 8 ekran kartı olarak benim kullandığım R7 265'i istemekte buna rağmen ekran kartımın yetersiz olduğunu söylemekte. Sizin fikirlerini almak istedim bu konu hakkında. Sorun sadece Resident Evil 8 değil mesela bu keran kartının GTA 5'i de kaldırmadığını söylemekte.

sssssasa.png

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube gibi sitelerde kullandığınız GPU'nun FPS testleri olacaktır.
Ekran kartları için yapılan benchmark testleri var fakat onlar çokta doğru değil bence ekran kartının hiç ısınmadan ki gta 5 performansı ile 1-2 saat sonraki gta 5 performansı aynı olmayacaktır.
Örnek olarak gta 5 verdim çünkü bu site gta 5'i bilgisayarımın açmayacağını söylüyor. Ama teknopat yt kanalında R7 260x ile gta 5 en düşük ayarlarda 100fps kadar gördü.
R7 260
a10-7300
12gb ram
kaldırır mı bu sistem gta 5 i

Ekran kartları için yapılan benchmark testleri var fakat onlar çokta doğru değil bence ekran kartının hiç ısınmadan ki gta 5 performansı ile 1-2 saat sonraki gta 5 performansı aynı olmayacaktır.
Örnek olarak gta 5 verdim çünkü bu site gta 5'i bilgisayarımın açmayacağını söylüyor. Ama teknopat yt kanalında R7 260x ile gta 5 en düşük ayarlarda 100fps kadar gördü.
R7 260
a10-7300
12gb ram
İyi bir termal macunla, kartın soğutması çift fanlı ise ve kasanın hava sirkülasyonu kötü değilse ısınma yapmayacaktır.
R7 260
a10-7300
12gb ram
Sisteminiz GTA V rahatlıkla oynatacaktır. GTA V'i gözünüzde büyütmeyin. 2015'te PC'ye çıkan bir oyun.

İyi bir termal macunla, kartın soğutması çift fanlı ise ve kasanın hava sirkülasyonu kötü değilse ısınma yapmayacaktır.

Sisteminiz GTA V rahatlıkla oynatacaktır. GTA V'i gözünüzde büyütmeyin. 2015'te PC'ye çıkan bir oyun.
Sistem derken laptopu kastettim ki büyük ihtimalle ısınma sorunundan dolayı kasacaktır 1-2 saat geçtikten sonra

Yeni konular

Geri
Yukarı