R7 265 veya HD 7850, GTX 750 Ti ?

O ekran kartına o parayı veren biri ayda 5TL'yide ödeyebilir demek istemiştim. Konuyu saptırmayalım sizde haklısınız.

ytufrtyj.png

Şu sistemi alacağım. R9 270e fazladan para vermekten vazgeçtim. Başta Fx 6300 düşünüyordum sonradan vazgeçtim. Güç kaynağı yeter mi? R7 265 dönüştürücü ile vga ekranda dalgalanma yapar mı? Anakartta Windows 8 Ready diyor yani anakartın yanında Windows 8 mi gelecek?

Windows 8 Ready yazmasıyla, PC'nin W8 olmasının bir alakası yok. Ama neden öyle yazdığını bilmiyorum. HDD'yi 1TB almalısın. Ekran kartını R9 270 yapıp OC yaparsan çok daha iyi bir performans elde edebilirsin. Güç kaynağı yeterlidir.
Sistem hayırlı olsun. :)

Üç kartta birbirine yakın performanslı. En güncel olanı R7 265'i alın. Gtx750 Ti'den daha performanslı. O kasayı bence almayın psu falan üst tarafta sanırım yani eski kasalardan. Xigmatek 500W güç kaynaklı olan kasayı alın.

Windows 8 Ready yazmasıyla, PC'nin W8 olmasının bir alakası yok. Ama neden öyle yazdığını bilmiyorum. HDD'yi 1TB almalısın. Ekran kartını R9 270 yapıp OC yaparsan çok daha iyi bir performans elde edebilirsin. Güç kaynağı yeterlidir.
Sistem hayırlı olsun. :)
Zaten 500Gb Harici harddiskim var. Fazla para vermek istemediğimden r7 265 alacağım.
Üç kartta birbirine yakın performanslı. En güncel olanı R7 265'i alın. Gtx750 Ti'den daha performanslı. O kasayı bence almayın psu falan üst tarafta sanırım yani eski kasalardan. Xigmatek 500W güç kaynaklı olan kasayı alın.
Şu kasa nasıl? Thermaltake Versa 2 500W Midt Atx Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar Güç kaynağı aşağıda.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı