R7 2700X mi R7 2700 mü?

Şöyle bahsettiğiniz oyunları 1080P'de 8 GB RAM ile sıkıntısız oynarsınız. Yayında düşünüyorsanız R7 2700X öneriyorum. Ama hem yayın hem oyun 8 GB RAM size sıkıntı çıkarabilir. Daha önce hiç yayın yapmadım. Yapanlar böyle söylüyor. Kısa vadede RAM yükseltmesi yapacaksanız. Alın. Ama bu takviye uzun vadeye sarkacaksa 16 GB RAM - R7 2700 alın. Sizi yüz üstü bırakmayacaktır. Yayın konusunda ya da oyun konusunda sıkıntınız olmaz. R7 2700X performansından daha az performans alırsınız o kadar.
Yani ilk 6 ay yayın yapmak gibi bir düşüncem yok çünkü 6 ay'a kadar internetimi yükseltemem. R7 2700 yayın ve oyun için yetersiz mi kalır ki? 3.2 ile geliyor çok mu düşük base hızları?

Base hızları konusunda pek çok kişi hayal kırıklığına uğramış durumda ve şikayet ediyorlar. Ben çok düşük olduğunu düşünmüyorum. İntel gibi O.C. ile deli gibi 5'e atmıyor. Ama bunları yapanda biraz fantezi arıyor bence. Sonuçta bu hızlarda işimizi görecektir. Dediğim gibi R7 2700 sizi yüz üstü bırakmaz. İlk 6 ay yayın düşünmüyorsanız ve 6 ay sonra 8 GB RAM daha ekleyecekseniz. Bence R7 2700X alın. Keyfinize bakın.

Base hızları konusunda pek çok kişi hayal kırıklığına uğramış durumda ve şikayet ediyorlar. Ben çok düşük olduğunu düşünmüyorum. Dediğim gibi R7 2700 sizi yüz üstü bırakmaz. İlk 6 ay yayın düşünmüyorsanız ve 6 ay sonra 8 GB RAM daha ekleyecekseniz. Bence R7 2700X alın. Keyfinize bakın.
Anladım teşekkür ederim. Çok kararsız kaldım R7 2700 Alsam ileride niye 150 TL verip iyisin almadım tüh dermiyim diye düşünüyorum bilemiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı