R7 2700X RTX 2060 sistemde Battlefield 2042 FPS düştü

hocam açıkçası fps imde sıkıntı yok.90 fps gayet ideal bence.Ama sanki 90 fps değil de 40-50 alıyomuşum gibi geliyo gözüme anlatmak istediğim şey oydu.
Hocam merhaba, test videoları sizin verdiğiniz FPS'ler değerleri ile aynı durumda bakınca, ama gene de kafanıza takılıyorsa bu FPS durumu DDU ile driver kaldırıp son güncel driveri sıfırdan indirip kurmayı deneyebilirsiniz diye düşünüyorum. @asfaloth5

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam açıkçası FPS imde sıkıntı yok. 90 FPS gayet ideal bence. Ama sanki 90 FPS değil de 40-50 alıyormuşum gibi geliyor gözüme anlatmak istediğim şey oydu.

Anladım hocam, akıcılıkta sorun varsa ekran tazeleme hızına bakın gelişmiş görüntü ayarlarından ya da DDU ile driver kaldırın yenisini sıfırdan kurmayı deneyebilirsiniz, denemeden bilemeyiz açıkçası.

Anladım hocam, akıcılıkta sorun varsa ekran tazeleme hızına bakın gelişmiş görüntü ayarlarından ya da DDU ile driver kaldırın yenisini sıfırdan kurmayı deneyebilirsiniz, denemeden bilemeyiz açıkçası.
peki hocam deneyeceğim sonucu yazarım,teşekkürler

peki hocam deneyeceğim sonucu yazarım,teşekkürler
hocam tekrardan sorunu gözden geçirdim.Aslında fps drop varmış:D.fps im ortalama 90 civarlarında,çatışma anlarında 80 e düşüyor minimum.Bu biraz sinir bozucu açıkçası.Çözümü var mıdır?

Son düzenleme:
Peki hocam deneyeceğim sonucu yazarım, teşekkürler.

Hocam tekrardan sorunu gözden geçirdim. Aslında FPS düşmesi varmış:D.FPS'im ortalama 90 civarlarında, çatışma anlarında 80'e düşüyor minimum. Bu biraz sinir bozucu açıkçası. Çözümü var mıdır?

Tamam hocam bu video belki işe yarar yorumlar olumlu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı