R7 370 i5 4460 Valorant ve LoL donma

eiraa

Femtopat
Daha fazla  
LoL 200'den fazla FPS alırken 45 dakikalık oyunda 2 kere dondu. Valorant da yine 200 FPS+ alırken 1 kere attı ekran kartı güncel değil dedi.

Sistem.
  • 16 GB RAM.
  • R7 370 2 GB.
  • i5 4460.

Ekran kartı güncel mi peki? Bu sistem ile Valorant'ta 200+ FPS alamazsınız. Gerçekten kaç FPS aldığınızı söyleyin. Oyun anlık olarak takılıp geri mi geliyor yoksa uzun süre mi donuyor?

Ekran kartı güncel mi peki? Bu sistem ile Valorant'ta 200+ FPS alamazsınız. Gerçekten kaç FPS aldığınızı söyleyin. Oyun anlık olarak takılıp geri mi geliyor yoksa uzun süre mi donuyor?

Çocuk değilim reis en düşük ayarlarda Full HD de en düşük savaş içinde 170 180 düşüyor ekran kartı güncel diyor AMD uygulaması
İşlemci sıcaklığınız nedir? 2 oyunda işlemci ağırlıklı oyunlar.
işlemci 63 dereceyi geçmiyor

Çocuk değilim reis en düşük ayarlarda Full HD de en düşük savaş içinde 170 180 düşüyor ekran kartı güncel diyor AMD uygulaması.

İşlemci 63 dereceyi geçmiyor.

Temiz bir format deneyebilirsin aklıma şu an tek gelen arkada çalışan gereksiz uygulamalar veya driver sorunu gibi geliyor.

Oyun takılmıyor Valorant uyarı veriyor güncel değil diye yeniden acıyorum oyunu ve oynuyorum 20 25 dakika sonra yine aynı hata LoL de aynı şekilde ama hata vermiyor
Temiz bir format deneyebilirsin aklıma şu an tek gelen arkada çalışan gereksiz uygulamalar veya driver sorunu gibi geliyor.
cihaz yeni formatlı sorun forza 5 oynuyorum rdr2 oynuyorum 1 kere donmadı oyundan atmadı

Bir mantıklı açıklaması yok RDR2 veya Forza 5 de donmayan ve takır takır oynadıgım bilgisayar LoL ve Valorant'ta böyle CS:GO'da atmıyor mesela

Oyun takılmıyor Valorant uyarı veriyor güncel değil diye yeniden acıyorum oyunu ve oynuyorum 20 25 dakika sonra yine aynı hata LoL de aynı şekilde ama hata vermiyor.

Cihaz yeni formatlı sorun Forza 5 oynuyorum RDR2 oynuyorum 1 kere donmadı oyundan atmadı.

Bir mantıklı açıklaması yok RDR2 veya Forza 5 de donmayan ve takır takır oynadıgım bilgisayar LoL ve Valorant'ta böyle CS:GO'da atmıyor mesela.

Hocam LoL uzun süredir oynamıyorum zaten ama arada sırada güncellemeleri hatalı oluyordu onlardan kaynaklı sorunda olabilir CS:GO'da bildiğim kadarıyla LoL ve Valorant'tan daha fazla ekran kartına yükleniyor ve yazılım desteği daha iyi.

Geri
Yukarı