R7 370 ile Cyberpunk 2077 performansı

Nasıl 8-9 FPS? İnternette izlediğim videolarda RDR2 gibi optimizasyon özürlüsü bir oyunu 720P Low'da 40FPS oynatıyor. Oyunculara verilecek sürümde oynayabilir herhalde.

GTX 1060 6 GB performansı medium ayarlarda 37 FPS değil mi? Hadi ayarları en düşük ayarlara çektik 60 FPS dedik. 1060 R7 370'den 50 FPS daha fazla veriyor diye biliyorum. Bende çaktım 8-9 FPS'yi.

GTX 1060 6 GB performansı medium ayarlarda 37 FPS değil mi? Hadi ayarları en düşük ayarlara çektik 60 FPS dedik. 1060 R7 370'den 50 FPS daha fazla veriyor diye biliyorum. Bende çaktım 8-9 FPS'yi.

Hocam o testler eski sürüm, ağır bir DRM içeriyor ve D1P güncellemesi almadı elimize geçecek olan sürümde DRM olmayacak ve D1P güncellemesi ile optimizasyon sorunları giderelecektir. Oynanabilir olacağını düşünüyorum.

Belki ilk başta oynayamazsınız ama eminim ki optimizasyon ile eski kartlara da biraz da olsun imkan verecekler. Gereksinimler çok yüksek gerçekten çoğu kişi oynayamayacak.

Sabaha kadar sabredin. Youtube'da istemediğiniz kadar test videosu bulursunuz. Dolar konuları bu kadar çok açılmadı. :D Dolar konularına laf edenler nerede acaba şu an. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı