R7 370 performans sorunu

Beşiktaşk

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartım R7 370. Eskiden oyunlarda hiç bir sıkıntı olmazdı. Ama şimdi FPS düşmeleri oluyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceki driver ı tam olarak silip ondan sonra yenisini yüklemek. Bunun için çeşitli programlar var.
Şuanda DDU diye bir program indirdim onla deneyecegim.

Önceki driver ı tam olarak silip ondan sonra yenisini yüklemek. Bunun için çeşitli programlar var.
Dediğin gibi yaptım fakat yine 150-200 FPS'ten 15-20 FPS'e düştüm.

Dosya Ekleri

• CS2.jpg
    CS2.jpg
    312,5 KB · Görüntüleme: 78
Bilgisayardan anladığımdan pek söz edilemez,dediğiniz kavramları bilmiyorum hiç. Ve Hard Diski nasıl test edeceğim?
Herhangi bir programa ihtiyacınız yok aslında, sadece ekran kartını çıkarıp işlemcinin içerisindeki grafik işlemciyle oyun oynamayı deneseniz yeter. Hard Disk kaynaklı bir FPS düşmesi yaşayıp yaşamadığınızı anlarız.

Bu arada yine biraz oynadıktan sonra FPS arttı. Çok psikopat işler dönüyor bilgisayarda bi çözemedim gitti :D

Herhangi bir programa ihtiyacınız yok aslında, sadece ekran kartını çıkarıp işlemcinin içerisindeki grafik işlemciyle oyun oynamayı deneseniz yeter. Hard Disk kaynaklı bir FPS düşmesi yaşayıp yaşamadığınızı anlarız.
Tamam deneyeceğim. Ekran Kartını çıkartmama gerek var mı?

Dosya Ekleri

• CS3.jpg
    CS3.jpg
    364,6 KB · Görüntüleme: 69
  • CS4.jpg
    CS4.jpg
    369,9 KB · Görüntüleme: 58
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı