R7 370 performans sorunu

THEMSİ

Hectopat
Daha fazla  
Öncellikle herkese merhaba. Eski ekran kartımda fps drop ve takılmalar olduğu için yeni bir ekran kartı aldım r7 370 strix gaming 2gb hala fps drop ve takılmalar oluyor ama ekran kartı düzgün çalışıyor. 1050 mhzde yüzde 99'unu kullanıyor ama ne yazık ki hep fps drop sürekli takılmalar 57 fps'de oynuyorum oyunu birden 32'e düşüyor 10 saniye öyle kalıyor, sonra yine 57 sonra takılmalar v.s acil yardım. Sistemim:

8gbram 1333 mhz kingston
r7 370 strix gaming 2gb
ecsh61-m12 anakart
1tb 5400 rpm 32 mb önbellek samsung Harddisk
win 10 pro 1511 sürüm
i5 3470 3.2 ghz işlemci

Hangi oyunları hangi çözünürlükte hangi ayarlarda oynadığınız ve oyunlarınızın orjinal olup olmadığını söylerseniz yardımcı oluruz.
Kusura bakma ceza yediğim için yazamadım Sadece 3 oyunum var zaten max payne 3 gta5 csgo 60 fpsden gta5de 39a düşüyo kasıyo böle 10 saniye sonra 60 a çıkıyo sonra 49 a düşüp takılma giriyor. Bu 3 oyunda orjinal

Darbogaz mümkün degil. Hangi oyunlarda oluyo bu düsüşler?
Kusura bakma ceza yediğim için yazamadım Sadece 3 oyunum var zaten max payne 3 gta5 csgo 60 fpsden gta5de 39a düşüyokasıyo böle 10 saniye sonra 60 a çıkıyo sonra 49 a düşüp takılma giriyor. Bu 3 oyunda orjinal

Bende de sendekinin aynı işlemci var.Aynı ekran kartından almayı düşünüyorum memnun musun?Bide donanımdan daha çok anlayanlara sormak istediğim bir soru var nvidia ve amd arasındaki bu fiyat farkını göze alarak yapılan amd alış-verişi çok büyük pişmanlıklara yol açar mı?770 lira olan bi gtx960 alamayıp r7 370 almam çok büyük hayal kırıklığı mı yaşatır bana?

Hangi oyunları hangi çözünürlükte hangi ayarlarda oynadığınız ve oyunlarınızın orjinal olup olmadığını söylerseniz yardımcı oluruz.
Bide 1080pde oynuyorum en düşügü alsam bile 60 fpsden 35 e düşüp 10 saniye öle kalıyor sonra 60 çıkıp yine 49a düşüp takılma giriyor

Bende de sendekinin aynı işlemci var.Aynı ekran kartından almayı düşünüyorum memnun musun?Bide donanımdan daha çok anlayanlara sormak istediğim bir soru var nvidia ve amd arasındaki bu fiyat farkını göze alarak yapılan amd alış-verişi çok büyük pişmanlıklara yol açar mı?770 lira olan bi gtx960 alamayıp r7 370 almam çok büyük hayal kırıklığı mı yaşatır bana?
yaşatmaz 0 db fan asus strix teknolojisi r7 370 iyi bir kart benim sorunum büyük ihtimal zaten Harddisk.

Bide 1080pde oynuyorum en düşügü alsam bile 60 fpsden 35 e düşüp 10 saniye öle kalıyor sonra 60 çıkıp yine 49a düşüp takılma giriyor

yaşatmaz 0 db fan asus strix teknolojisi r7 370 iyi bir kart benim sorunum büyük ihtimal zaten Harddisk.

Hocam muhtemelen 5400Rpm yetersiz kaliyo.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı