R7 370 Sistem Elektrik Kesinti Sonrası Siyah Ekran Sorunu

Gri Madde

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, 1 saat önce PC açılıyordu. Ekran masaüstü falan geliyordu. Masaüstündeyken driver güncellemesi uyarısı geldi, her neyse ben de driveri güncelle dedim. Güncellerken %20 olduğu zaman ekran 2 kere yanıp söndü, üçüncüsünde ekran mavi oldu. Ben de driver yüklensin açılır diye beklerken elektrik gitti PC kapandı. Elektrik geldiğinde ise PC'yi açtım MSI yazısı, ardından Windows logosu geldi ve Windows yüklendiğinde masaüstü gelmedi. Simsiyah ekran ama kasa çalışıyor. Ne yapmam gerek arkadaşlar? Lütfen yardım edin, 1 saattir böyle. Guvenli modda açıp driverleri tekrar yüklesem olur mu acaba?
  • Anakart: MSI H61M P32 W8
  • Ekran Kartı: MSI R7 370
Lütfen yardım edin.

Güvenli modda driverlar yüklenmiyormuş ne yapacağım arkadaşlar lütfen yardım edin sistem geri yüklemede olmadı.

Hocam az önce Display Driver Unistaller ile sürücüyü kaldırabilirsiniz demiştim ama az önce girince yorumumu göremedim. VGA kablonuzu direkt anakarta takıp açmaya çalıştığınızda açılıyorsa eğer Display Driver Unistaller kurup bozuk sürücüyü kaldırabilirsiniz. Sonra sistemi kapatıp VGA kablosunu ekran kartınıza bağlayıp normal olarak başlatınız ve tekrar sürücüyü kurunuz. Hala format atmadıysanız bir söyleyeyim dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…